Activitypark Hotel Všemina - APARTMÁNY

Česká republika (405 zájezdy)

Poznámky

  • Hostýnské a Vizovické vrchy jsou součástí oblouku Západních Karpat s nejvyšším zalesněným vrcholem Kelčským Javorníkem (865 m), současně přírodní rezervací a oblastí klidu. Patří k frekventovaným oblastem sjezdového i běžeckého lyžování, zimní turistiky, rekreace a jiných pohybových aktivit.
  • Ski areál Troják (592 m n. m.) Leží ve stejnojmenném sedle na hranicích okresů Kroměříž, Vsetín a Zlín. Od poloviny prosince do poloviny března má zpravidla dobré sněhové podmínky. Skiareál doplňují služby, jako je půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna dětských sněžných skútrů, skútr taxi. Lyžařské středisko Trnava (500 m n. m.) v obci Trnava u Zlína, sjezdovka 400 m snowpark s překážkami (jen přírodní sníh), běžecká trasa 4 km, večerní lyžování, POMA a 100 m tažné lano s unášeči, dětský vlek, ozvučení. Umělé zasněžování, lyžařská škola – výuka lyžování, snowboarding, půjčovna lyží a lyžařských bot, parkování zdarma, občerstvení ve ski bufetu, dětský koutek s odpočívárnou. Lyžařský areál Jasenka (425 m n. m.) v malebném údolí potoka Jasenka - Horní Jasenka, příjezd je ze Vsetína směr Dušná. Osm sjezdovek (celkem 2,5 km), snowboardový park, freestyle, dětský vlek, večerní lyžování, běžkařská trasa (Vsetínské vrchy). Umělé zasněžování, úprava sjezdovek rolbou, parkoviště, půjčovna lyžařské a snowboardové výzbroje a slalomových branek, lyžařská škola pro začínající lyžaře pod vedením zkušených instruktorů (leden, únor), občerstvení v lyžařské chatě přímo u vleku. Skiareál Karolinka na okraji města Karolinka, vedle hlavní silnice Vsetín-Velké Karlovice. Vysoko kapacitní vlek s hlavní sjezdovkou v délce 1 km pro zdatné lyžaře, objízdná trasa „rukáv“ pro méně zdatné lyžaře a pro děti, snowboardový park, dětský vlek, večerní lyžování, běžecké trasy (okružní i hřebenová). Umělé zasněžování, lyžařská škola, ski a snowboard servis, velké parkoviště zdarma, MHD, občerstvení v bezprostřední blízkosti sjezdovky.
  • Budova s apartmánovými pokoji je propojena s hotelem Activitypark Hotel Všemina chodbou.
  • Vybavení hotelu: viz Activitypark Hotel Všemina Vybavení apartmánů: Nové moderní apartmány vhodné pro náročné. Budova s apartmánovými pokoji je propojena s hotelem chodbou a s výhledem do klidné části areálu. Cena za ubytování zahrnuje jednorázový poplatek za výměnu ložního prádla pro 2 osoby. Další osoby v apartmánu doplácí poplatek na místě. V období 5.1. – 30.1. pouze víkendové pobyty pátek – neděle. 1 kk (3+0 AP) – 1 místnost, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, manželská postel, přistýlka, SAT-TV, terasa nebo balkon, umístění v přízemí až 4.p. 2 kk (4+0 AP) – 2 místnosti, kuchyňský kout s jídelním stolem, koupelna se sprchou a WC, ložnice, obývací pokoj, přistýlka nebo rozkládací pohovka, SAT-TV, terasa nebo balkon, umístění v přízemí až 4.p.
  • Apartmánové pokoje s kuchyňským koutem 3+0 AP (1 kk-pro 2-3 osoby), 4+0 (2 kk- pro 2-4 osoby) v samostatné budově areálu hotelu.
  • - turistika a cykloturistika- vhodné pro rodiny s dětmi, seniory i milovníky adrenalinu- sportovní vyžití, relaxace- Pro zákazníky Čedoku - 20% sleva na wellness a relax-centrum, zdarma WI-FI, dětský koutek a hřiště, zdarma animační program ve vybraných termínech.

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Česká republika

2 610 Kč

Lázeňský Penzion Majorka

Česká republika - Evropa
450 Kč

Hotel Golf

Česká republika - Česká republika
570 Kč

Botel Racek

Česká republika - Česká republika
1 940 Kč

Hotel Krystal

Česká republika - Česká republika
670 Kč

Hotel Axa

Česká republika - Česká republika
660 Kč

Hotel Arlington

Česká republika - Česká republika
Zobrazit všechny zájezdy