Aktivhotel DONNERHOF

Rakousko (155 zájezdy)

Poznámky

  • Stubaital se řadí mezi nejkrásnější horská údolí Tyrolska a je největší oblastí s celoročním lyžováním v Rakousku s proslulým ledovcem s vysokou kvalitou tratí. Terény: Celá oblast je rozdělena do 4 hlavních lyžařských středisek, z nichž největší je Stubaier Gletscher, mezi ty menší, ale stejně kvalitní patří Serles, Schlick 2000 a Elfer. Doporučit můžeme 10 km dlouhý sjezd z vrcholu ledovce až dolů do údolí, zvaný Wilde Grube. Kvalitně upravované sjezdovky jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře. Na své si zde přijdou i adrenalinoví lyžaři, na které zde čeká např. tříkilometrový sjezd Talabfahrt s převýšením 1080 metrů nebo sjezd Fernau Mauer s délkou 4 km a převýšením 700 metrů. Opomenuti v této oblasti nezůstávají ani snowboardisté, kteří mohou využít jeden z mnoha funparků. Na příznivce bílé stopy čeká přes 108 kilometrů běžeckých tratí. Après ski: Restaurace, diskotéky. Ve střediscích Neustift a Fulpmes kryté bazény, vstupné v ceně skipasu na celou oblast. Skipas: Skipas Schlick 2000, Elfer a Serles: platí vždy pro daný skiareál. Skipas Stubaier Gletscherbahn: platí pro ledovec a od 3 dnů také pro skiareál Elfer. Skipas Stubaier Superskipas: platí pro celou oblast, platí od 4 dnů a zahrnuje též volný vstup do bazénů. Výhody: Malá vzdálenost z ČR, vhodné pro rodiny s dětmi, dobré sněhové podmínky i na okrajích sezóny, možnost celoročního lyžování na ledovci, moderní a rychlá přepravní zařízení, dobře vybavené snowparky. Nevýhody: Vyšší cenová náročnost ubytování i ostatních služeb, málo obtížných tratí, vzájemná nepropojenost jednotlivých areálů na lyžích. SNOWBOARD EXTRA: Snowpark Schlick 2000: Přírodní 200 m trasa „Ride Jumps Run“ se žlaby, skalkami a skoky. Dále Quarterpipe, Halfpipe, Boarder cross a další skoky. Vše u sjezdovky Sennjoch. Snowpark „Stubai Gletscher“: Tables a Halfpipe 80 m
  • Aktivhotel se nachází v centru Fulpmes, ze sluneční terasy je krásný výhled na ledovec, zastávka skibusu přímo u hotelu, sjezdovky se nachází asi 50 m od hotelu, možnost bruslení několik minut od hotelu, potraviny asi 10 m.
  • Recepce, WI-FI v lobby zdarma, zimní zahrada, lyžárna, výtah, parkování zdarma u hotelu, restaurace, bar, kavárna, terasa, stolní tenis, dětský koutek, společenské hry k zapůjčení, dětské menu.WELLNESS: 500 m2: volnočasová zóna, vnitřní bazén, saunová část, venkovní vyhřívaný bazén spojený s vnitřním, parní lázeň, finská sauna, infračervená místnost, relaxační zóna, Kneippův bazén, whirpool, otevírací doba: denně 07:00-19:00, saunová část 16:00-19.00. Za poplatek: solarium, masáže, zkrášlovací centrum.
  • Recepce, WI-FI v lobby zdarma, zimní zahrada, lyžárna, výtah, parkování zdarma u hotelu, restaurace, bar, kavárna, terasa, stolní tenis, dětský koutek, společenské hry k zapůjčení, dětské menu. WELLNESS: 500 m2: volnočasová zóna, vnitřní bazén, saunová část, venkovní vyhřívaný bazén spojený s vnitřním, parní lázeň, finská sauna, infračervená místnost, relaxační zóna, Kneippův bazén, whirpool, otevírací doba: denně 07:00-19:00, saunová část 16:00-19.00. Za poplatek: solarium, masáže, zkrášlovací centrum.
  • Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, vysoušečem vlasů, možnost zapůjčení županu zdarma, ve dvoulůžkových pokojích balkon či terasa, radio, telefon, kabelová televize, v některých pokojích trezor zdarma.
  • Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, vysoušečem vlasů, možnost zapůjčení županu zdarma, ve dvoulůžkových pokojích balkon či terasa, radio, telefon, kabelová televize, v některých pokojích trezor zdarma.

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Rakousko

2 390 Kč

Víkendy ve Vídni

Rakousko - Evropa
6 710 Kč
Zobrazit všechny zájezdy