Aktivhotel WALDHOF

Rakousko (155 zájezdy)

Poznámky

  • Jedna z nejvyšších částí rakouských Alp. Délka celého údolí Ötztalu dosahuje úctyhodných šedesáti kilometrů. Údolí díky své nadmořské výšce dává sněhovou jistotu i v předvánočních a jarních termínech. Celá oblast je rozdělena do tří částí: Hoch-Ötz, Ötztal Arena a Ski arena Gurgl. V Ötztal Areně se jako v jediné ledovcové oblasti na světě nachází moderní Euro-Test-Centrum, kde testují své produkty přední výrobci lyžařského vybavení. Terény: Velmi zajímavou, možná i nejlepší částí Söldenu, je oblast Hochsölden, kde se pro pokročilejší lyžaře naskýtá možnost skutečného zážitku v podobě sjezdu ze sedla Rotkogelu. Velkým lákadlem je túra BIG 3 Rallye, 50 km dlouhá značená trasa spojující tři třitisícové vrcholy. Pro náročné lyžaře je zde k dispozici ze začátku strmý sjezd z Hainbachjochu, který se v nižších polohách mění v rychlostní trať. Sjezdovky v Ötzu jsou určeny především začátečníkům a rodinám s dětmi, jedinou černou sjezdovku najdeme v těsné blízkosti lanovky Mohrenkopfbahn. Kromě lyžování na dobře upravovaných sjezdovkách si můžete vyzkoušet také nepřeberné možnosti sjezdu volným terénem. Pro milovníky tohoto způsobu lyžování doporučujeme navštívit proslulou horolezeckou vesničku Vent. Na místě je pouhých 15 km upravených tratí, zato se zde naskýtá možnost lyžování v hlubokém sněhu v nadmořské výšce 1 950-2 680 m. Dva parky pro snowboardisty. V celém údolí nezůstanou opomenuti ani běžkaři, kteří zde mohou nalézt 100 km upravených běžeckých tras. Après ski: Bary, restaurace, diskotéky, kluby, obchody, noční lyžování a další sportovní i nesportovní aktivity. Atraktivní Freizeit Arena – vodní svět v Söldenu. Skipas: Skipas Sölden: platí na všech vlecích střediska Ötztal Arena. Superskipas HochÖtz-Kühtai-Sölden: platí v uvedených střediscích na 3 dny (v Söldenu omezení na 1 den) nebo na 6 dní (v Söldenu omezení na 2 dny). Výhody: Možnost celoročního lyžování na ledovci, dokonale upravené sjezdovky, lyžování ve volném terénu, bohatě vybavené snowparky, termální lázně Aqua Dome. Nevýhody: Vyšší cenová náročnost, vysoká návštěvnost, absence společného skipasu pro všechna střediska. SNOWBOARD EXTRA: Snowpark Hochötz: přírodní překážková dráha Snowpark Obergurgl - Hochgurgl: Halfpipe 120 m Snowpark „BASE“ (Gigijoch): Halfpipe 70 m, Boardercross, Kickers, Corners, Rails a odpočinkový prostor „Chill-Area“
  • Hotel se nachází asi 900 m od centra střediska a asi 600 m od nástupní stanice lanovky na Acherkogel. Zastávka skibusu se nachází blízko hotelu (směr Sölden).  
  • Recepce, restaurace, bar, výtah, internet, dětský koutek, zimní zahrada, wellness - bazén, fitness, sauna, vířivka, masáže, parní komora, solárium, kosmetické procedury (za poplatek), parkoviště (zdarma) a garáž (za poplatek).
  • Dvoulůžkové pokoje a pokoje typu Junior Suite s možností až dvou přistýlek s vlastním příslušenstvím jsou vybaveny vysoušečem vlasů, TV, telefonem, trezorem a internetem a balkonem. Možný je i rodinný pokoj až pro 6 osob(dvě ložnice s dvoulůžkem a přistýlkou).

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Rakousko

2 390 Kč

Víkendy ve Vídni

Rakousko - Evropa
6 710 Kč
Zobrazit všechny zájezdy