Aparthotel ES TALAIAL

Španělsko (198 zájezdy)

Poznámky

  • Členité pobřeží se skalnatými útesy na východním pobřeží ostrova vytváří osm romantických zálivů, z toho sedm s plážemi s jemným pískem. V osmém, největším zálivu Cala Llonga, se nachází jeden z nejkrásnějších jachetních přístavů na ostrově. Podél tohoto pobřeží se v délce 7 km rozprostírá nejluxusnější a nejoblíbenější středisko východního pobřeží. Asi před šedesáti lety zde vyrostla z neúrodné půdy honosná vilová čtvrť, která se stala jeho základem. Dnes jsou zde rušné obchůdky plné místního kouzla, diskotéky a zábavní podniky. Ale je snadné najít zde i krásu a klid přírodních rezervací v zátokách Cala Mondragó a Cala S’Amarador. Je zde také široká nabídka sportovních možností - tenis, minigolf, potápění, surf, golf, jízda na koni nebo na kole. Bohaté animační programy jednotlivých hotelů a dětské zábavní parky pamatují i na nejmenší. Transfer z letiště trvá asi 60 minut.
  • Pěkný větší hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami, postavený ve stylu vesničky, se nachází v klidnější části jednoho z nejatraktivnějších středisek na ostrově, cca 80 m od pláže a zálivu na koupání. Do centra Cala d´Or s obchůdky a restauracemi je to asi 20 minut chůze. Doporučujeme zejména pro rodiny s dětmi.
  • Recepce, hotelová restaurace, snack bar, bar u bazénu, minimarket, dětské hřiště a miniclub, internet a WI-FI (za poplatek), sál s TV, úschovna zavazadel, prádelna, obchod se suvenýry, lékařská služba. Hotelový komplex tvoří několik bílých patrových vilek s pokoji umístěných v krásné zahradě, uprostřed komplexu se nachází velká terasa se 2 bazény a dětský bazén, lehátka a slunečníky zdarma.
  • Pěkné účelně zařízené pokoje typu studio pro 3 osoby (typ 2+1) s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, klimatizací, SAT TV, trezorem (za poplatek), kuchyňským koutem s ledničkou, a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén nebo do okolí. Na vyžádání lze 4-lůžkové pokoje.
  • Stolní tenis, za poplatek je billiatd, tenis, půjčovna kol, SPA - sauna, jacuzzi, posilovna, vnitřní bazén. Animační programy pro děti i dospělé.
  • Krásný záliv s menší písčitou pláží se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 80 m od hotelu, pláž je vhodná pro děti. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).
  • - výhodná poloha v blízkosti pláže- bazén s vodními atrakcemi- program all inclusive v ceně- vhodné pro rodiny s dětmi- All inclusive pro dítě ZDARMA!

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Španělsko

13 331 Kč
13 791 Kč
Zobrazit všechny zájezdy