Aparthotel HELVETIA INTERGOLF

Švýcarsko (54 zájezdy)

Poznámky

  • Crans-Montana-Aminona je světoznámé moderní středisko nacházející se v kantonu Wallis na slunné náhorní plošině v nadmořské výšce 1 500 m nad městy Sierre a Sion, které leží v údolí řeky Rhony. Díky své poloze nabízí kromě vynikajících lyžařských terénů i jedinečný výhled na dramatické horské panoráma a nejvyšší alpské velikány včetně známých vrcholů Matterhorn, Dent Blanche a Mont Blanc. Terény: Celá lyžařská oblast je propojena důmyslným systémem lanovek a vleků, takže ji lze projet prakticky bez snímání lyží. Přesto jsou dolní stanice lanovek v jednotlivých střediscích propojeny bezplatnou skibusovou dopravou. Výjezd do nejvyššího místa, na ledovcové vrcholové plató Plaine Morte, zajišťuje tzv. „funitel“. Níže položené sjezdovky jsou vhodnější pro začátečníky nebo rodiny s dětmi. Pro pokročilé lyžaře je k dispozici několik freeridových terénů. Velkou výzvou pro milovníky adrenalinu je sjezd z Cry d´Er, kde si můžete vyzkoušet superrychlý sjezd nebo slalomovou dráhu. Příznivcům bílé stopy je k dispozici cca 40 km upravovaných tratí. Ostatní mohou využít šestikilometrovou sáňkařskou dráhu. Après ski: Restaurace, bary, obchody, diskotéky, curling, bruslení, noční lyžování a další možnosti společenského vyžití. Skipas: Skipas Crans Montana Aminona včetně skibusu po celém středisku. K vystavení skipasu nutné foto. Výhody: Vysoké procento obtížných sjezdovek, pro děti Fun parc Bili, výborná skibusová doprava, vynikající klimatické podmínky, dobrá lyžařská provázanost jednotlivých středisek. Nevýhody: Jižní orientace svahů nepříznivě ovlivňující kvalitu sněhu, starší a pomalejší dopravní zařízení. SNOWBOARD EXTRA: Snowpark: Halfpipe 500 m, Slides a Tables, Boardercross
  • Apartmánový hotel je situován 150 m od centra střediska v nadmořské výšce 1500 m na klidném a slunném místě.
  • Recepce, salonek, jídelna, restaurace, bar, internetový koutek, bazén, sauna, parní lázeň, jacuzzi, týdenní výměna prádla a úklid v ceně. Kryté parkování za poplatek. Obchod 150 m.
  • Apartmány pro 2-4 osoby: Ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a rozkládacím gaučem. Sociální zařízení s vanou či sprchou, TV, trezor a balkon. Studio pro 1-2 osoby má pouze jednu místnost. Apartmány a studia jsou vybaveny ložním a koupelnovým prádlem.
  • Stolní tenis, billiard (za poplatek), pokoj s hrami, stolní fotbal, golfové hřiště v údolí, pěší turistika, výlety do okolí.
  • ubytování s krásným výhledem na Alpy- bazén, wellness zázemí- vhodné pro turistiku- pobyt možný se psem

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Švýcarsko

7 490 Kč
11 490 Kč
11 510 Kč

To nejlepší ze Švýcarska

Švýcarsko - Evropa
Zobrazit všechny zájezdy