Aparthotel MALAMA HOLIDAY VILLAGE

Kypr (17 zájezdy)

Poznámky

  • Menší malebné letovisko se rozprostírá na východě ostrova. Je vystavěno v délce několika kilometrů podél pobřeží omývaného průzračně čistými vodami Středozemního moře. V Protarasu najdeme dlouhou písečnou pláž, ale i řadu menších pláží umístěných v nesčetných malebných zálivech, které jsou lemovány rozeklanými skalními útesy. Samotné centrum střediska je tvořeno tzv. „stripem“, tj. rušnou ulicí, kde je soustředěno velké množství zábavy. Najdeme zde obchody, bary, diskotéky, restaurace a další atrakce. Okrajové části letoviska jsou spíše klidné, přičemž rušné centrum je snadno dostupné veřejnou autobusovou dopravou. Protaras je ideálním místem pro milovníky vodních sportů, kteří ho často označují za svůj ráj. Můžete se zde potápět, pronajmout si windsurfing, vyzkoušet vodní lyžování či létání na padáku a řadu dalších vodních radovánek. Pobyt ve středisku Protaras doporučujeme těm, kteří hledají klidnější prostředí s možností noční zábavy v rušném centru. Protaras je ideálním místem pro rodinou dovolenou s dětmi. Letiště v Larnace je vzdáleno cca 50 km, transfer trvá cca 70 minut.
  • Hotelový areál sestávající z dvoupatrových vilek se nachází na okraji střediska Protaras, jehož rušné centrum je vzdáleno cca 6 km.
  • Vstupní hala, dvě restaurace, dva bary, snack bar u bazénu, dvě konferenční místnosti, minimarket, internetový koutek, WIFI za poplatek, venkovní bazén, krytý bazén a dětský klub. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
  • Zrenovované apartmány až pro 4 osoby sestávající z obývacího pokoje koupelnou, WC, klimatizací, stropním větrákem, TV, telefonem, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou. Trezory za poplatek. V obývacím pokoji jsou k dispozici dvě oddělená lůžka, v ložnici pak manželské lůžko nebo 2 oddělená lůžka.
  • Animační programy, volejbal, tenis, stolní tenis, squash, fitness zdarma, platí se vybavení a světla. Masáže a škola potápění (za poplatek).
  • Menší písečná pláž se nachází přímo pod hotelem – vzdálenost od recepce cca 300 m. Přístup na pláž je po několika schodech. Slunečníky a lehátka za poplatek.
  • - vhodné pro rodiny s dětmi- prostorné rodinné pokoje 2+2- kvalitní dětský klub- All inclusive pro dítě ZDARMA!

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Kypr

18 152 Kč

Hotel BELLA NAPA

Kypr - Kypr
20 646 Kč
18 990 Kč

Hotel CHRISTOFINIA

Kypr - Kypr
30 874 Kč
33 990 Kč

Hotel PALM BEACH

Kypr - Kypr
20 306 Kč
Zobrazit všechny zájezdy