Apartmánový dům SZAUNA

Maďarsko (115 zájezdy)

Poznámky

  • Lázně Harkány nabízejí v zimě tři kryté bazény s vodou o teplotě 26–37 °C stupňů. Termální voda jako jediná na světě obsahuje síru rozpuštěnou ve formě plynu. Bohatá přítomnost stopových prvků dále stupňuje blahodárný účinek. Pobytem v lázních Harkány se dosahuje velmi dobrých výsledků při léčbě zánětů kloubů, strnutí kloubů po chronických zánětech, při rehabilitaci po úrazech, léčení dny, ischiasu, strnutí svalů, gynekologických zánětů, určitých druhů neplodnosti a prevenci poruch lymfatického oběhu. Indikace: Choroby kloubů v důsledku opotřebení, bolesti páteře (deformity, onemocnění chrupavčitých plotének, lumbágo), Bechtěrejova choroba, chronické záněty kloubů v inaktivním stádiu, neurózy, úbytek vápníku v kostech, poúrazové rehabilitace, psoriasa.
  • Apartmánový dům umístěný v tichém prostředí 800 m od termálního areálu, který je dosažitelný krátkou relaxační procházkou.
  • Restaurace s vyhlášenou a cenově přístupnou kuchyní, parkoviště.
  • Prostorné garsoniéry mají dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, kuchyňský kout se základní vybavením, s elektrickým dvouvařičem a chladničkou, televize, koupelna, WC, balkon. Vzhledem k tomu, že každé studio má jiného majitele, není zařízení pokojů stejné.
  • Vybavení studií pro 2-3 osoby: Prostorné garsoniéry mají dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, kuchyňský kout se základním vybavením, s elektrickým dvouvařičem a chladničkou, televize, koupelna, WC, balkon. Vzhledem k tomu, že každé studio má jiného majitele, není zařízení pokojů stejné.
  • - možnost vaření- přijatelná cena - výborná strava

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Maďarsko

5 990 Kč

package Eger-Bp

Maďarsko - Evropa
2 600 Kč
2 380 Kč

Hotel RAMADA RESORT (Aquaworld)

Maďarsko - Maďarsko
930 Kč

Hotel THOMAS

Maďarsko - Maďarsko
620 Kč

Apartmány BOULEVARD CITY

Maďarsko - Maďarsko
890 Kč

Pension BOULEVARD CITY

Maďarsko - Maďarsko
Zobrazit všechny zájezdy