Apartmány HOLZKNECHT

Rakousko (155 zájezdy)

Poznámky

  • Jedna z nejvyšších částí rakouských Alp. Délka celého údolí Ötztalu dosahuje úctyhodných šedesáti kilometrů. Údolí díky své nadmořské výšce dává sněhovou jistotu i v předvánočních a jarních termínech. Celá oblast je rozdělena do tří částí: Hoch-Ötz, Ötztal Arena a Ski arena Gurgl. V Ötztal Areně se jako v jediné ledovcové oblasti na světě nachází moderní Euro-Test-Centrum, kde testují své produkty přední výrobci lyžařského vybavení. Terény: Velmi zajímavou, možná i nejlepší částí Söldenu, je oblast Hochsölden, kde se pro pokročilejší lyžaře naskýtá možnost skutečného zážitku v podobě sjezdu ze sedla Rotkogelu. Velkým lákadlem je túra BIG 3 Rallye, 50 km dlouhá značená trasa spojující tři třitisícové vrcholy. Pro náročné lyžaře je zde k dispozici ze začátku strmý sjezd z Hainbachjochu, který se v nižších polohách mění v rychlostní trať. Sjezdovky v Ötzu jsou určeny především začátečníkům a rodinám s dětmi, jedinou černou sjezdovku najdeme v těsné blízkosti lanovky Mohrenkopfbahn. Kromě lyžování na dobře upravovaných sjezdovkách si můžete vyzkoušet také nepřeberné možnosti sjezdu volným terénem. Pro milovníky tohoto způsobu lyžování doporučujeme navštívit proslulou horolezeckou vesničku Vent. Na místě je pouhých 15 km upravených tratí, zato se zde naskýtá možnost lyžování v hlubokém sněhu v nadmořské výšce 1 950-2 680 m. Dva parky pro snowboardisty. V celém údolí nezůstanou opomenuti ani běžkaři, kteří zde mohou nalézt 100 km upravených běžeckých tras. Après ski: Bary, restaurace, diskotéky, kluby, obchody, noční lyžování a další sportovní i nesportovní aktivity. Atraktivní Freizeit Arena – vodní svět v Söldenu. Skipas: Skipas Sölden: platí na všech vlecích střediska Ötztal Arena. Superskipas HochÖtz-Kühtai-Sölden: platí v uvedených střediscích na 3 dny (v Söldenu omezení na 1 den) nebo na 6 dní (v Söldenu omezení na 2 dny). Výhody: Možnost celoročního lyžování na ledovci, dokonale upravené sjezdovky, lyžování ve volném terénu, bohatě vybavené snowparky, termální lázně Aqua Dome. Nevýhody: Vyšší cenová náročnost, vysoká návštěvnost, absence společného skipasu pro všechna střediska. SNOWBOARD EXTRA: Snowpark Hochötz: přírodní překážková dráha Snowpark Obergurgl - Hochgurgl: Halfpipe 120 m Snowpark „BASE“ (Gigijoch): Halfpipe 70 m, Boardercross, Kickers, Corners, Rails a odpočinkový prostor „Chill-Area“
  • Nově vybudovaný apartmánový dům je vzdálen 2,5 km od centra, 500 m od zastávky autobusu a 3 km od termálních lázní v Längenfeldu.
  • Apartmánový dům je vzdálen 2,5 km od centra, 500 m od zastávky skibusu a 3 km od termálních lázní v Längenfeldu.
  • Jídelna, společenská místnost, parkoviště a malá posilovna.
  • Jídelna, spol. místnost, lyžárna, parkoviště a malá posilovna.
  • Apartmány pro 2-5 osob: Ložnice s dvoulůžkem, obývací místnost s třemi lůžky, oddělená kuchyň, sociální zařízení a balkon. Apartmány jsou dále vybaveny: mikrovlnnou troubou, kávovarem, fénem a SAT-TV.
  • Apartmán pro 2-4 osoby: Obytná část s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, s kuchyňským koutem, ložnice s dvoulůžkem a vlastní příslušenství. Apartmány pro 2-5 osob jsou většinou doplněny palandou. Ve všech bytech je k dispozici SAT-TV, rádio, vysoušeč vlasů, mikrovlnná trouba, kávovar a balkon.
  • Koupání a relaxace v termálních lázních, výlety do okolí. Restaurace, obchůdky, bary a diskotéky v Längenfeldu. Pobyt v této oblasti je vhodný pro milovníky vysokohorské turistiky. Přístupné jsou i exponované partie s možností výstupu na ledovec a dále civilizací dosud nedotčené vysokohorské terény v téměř třítisícových nadmořských výškách, které vešly ve známost nálezem „Ötziho“ - mumifikovaných pozůstatků pravěkého lovce.
  • - možnost letního lyžování v Söldenu- jedinečný relaxační komplex termálních lázní v Längenfeldu
  • - lyžování v nedalekém Söldenu- termální lázně v místě

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Rakousko

2 390 Kč

Víkendy ve Vídni

Rakousko - Evropa
6 710 Kč
Zobrazit všechny zájezdy