Apartmány MAJÁK Patince

Slovensko (97 zájezdy)

Poznámky

  • Rekreační středisko Patince se nachází na levém břehu Dunaje cca 12 km za Komárnem. Do této lokality láká návštěvníky především pěkná příroda, množství termálních pramenů, dobře vybavený areál se 3 venkovními bazény (26–31 °C). Nové wellness centrum/aquapark nabízí soustavu bazénů s množstvím masážních trysek, vířivek a vodopádů, klidový bazén, bazén pro děti a dětský koutek, sauny a možnost masáží. V areálu wellness centra je možnost občerstvení a celodenního stra vování, dětem je k dispozici tobogán, je zde minigolf, bowling, tenisové kurty a další sportovní zařízení. Součástí areálu jsou i kryté bazény začleněné do služeb luxusního hotelu Wellness, přístupné hostům ubytovaných v hotelu zdarma.
  • Velmi pěkné apartmány, jsou situovány v areálu termálního koupaliště, nedaleko od celoročně otevřeného Aqua centra.
  • Každý z apartmánových domů má 4 samostatné buňky s vlastním vchodem, vlastní příslušenství, sprcha, WC, kuchyňka se zákl. vybavením a ledničkou, dvouvařič, mikrovlná trouba, SAT TV, rádio, WI-FI, přímo u apartmánů menší venkovní bazén.
  • Dvě samostatné místnosti, ložnice se dvěma lůžky a možností přistýlky, druhá místnost s rozkládací sedací soupravou s úpravou na 2 příležitostná lůžka, celkem až pro 5 osob.
  • - vhodné pro rodinnou rekreaci za výhodné ceny- termální bazény atrakce pro relaxaci i odpočinek

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Slovensko

7 670 Kč
4 440 Kč

Penzion BONAPARTE

Slovensko - Lázně
1 440 Kč

Hotel PARK, Piešťany

Slovensko - Lázně
6 300 Kč

Hotel MÁJ Piešťany

Slovensko - Lázně
2 020 Kč

Hotel MALÁ FATRA

Slovensko - Lázně
2 400 Kč

Hotel SKALKA

Slovensko - Lázně
Zobrazit všechny zájezdy