Apartmány SNJEŽANA PELA

Chorvatsko (227 zájezdy)

Poznámky

  • Ostrov RabOstrov Rab patří mezi nejkrásnější destinace Chorvatska. Leží v Kvarnerském zálivu a je jedním z ekologicky nejčistších míst, kde se nádherná příroda snoubí s čístým a průzračným mořem. Na ostrově naleznete mnoho romantických zákoutí a zátok s nedotčenou přírodou. Kamenité pláže se střídají s oblázkovými a v okolí Loparu s písečnými (fenomén Rabu). Zalesněná strana ostrova kontrastuje s holou na návětrné straně. Ostrov je fascinující i svou polohou a malou rozlohou. Navštívit zde můžete spoustu zajímavých míst: historické památky, lesopark, prales Dundo, ale také blízké ostrovy Lošinj, Pag a Krk, kam se pořádají výlety z městečka Rab. Ostrov má příznivé klimatické podmínky, je vhodný pro alergiky a astmatiky, má blahodárné účinky na dýchací ústrojí a všeobecně na celý organizmus. Jsou zde i ideální podmínky pro naturisty – v okolí jsou oficiální i neoficiální pláže FKK. Trajektové spojení na ostrov z městečka Jablanac trvá 10 minut a jezdí v sezoně non-stop.Nejatraktivnějším místem ostrova a zároveň i jeho centrem je staré městečko Rab, umístěné na malém poloostrově se 4 zvonicemi, známé svou přírodní krásou a architekturou i lidovými slavnostmi. Tady, ve starých uličkách plných historie, zažijete tu pravou jadranskou atmosféru, obohacenou podívanou na krásné jachty, kotvící na nábřeží a v přilehlých křišťálových zátokách.LoparToto hned po Rabu druhé nejatraktivnější místo ostrova leží na jeho severní straně. Mělké písečné pláže s krásnými panoramaty přilehlých ostrůvků a hor jsou vhodné pro rodiny s dětmi i pro neplavce a méně pohyblivé osoby. V blízkosti pláží je umístěn hotelový areál San Marino.Suha PuntaNádherné a klidné přímořské středisko leží na zalesněném poloostrově asi 5 km od městečka Rab. Rekreační areál s hotelem Eva, Carolina, apartmány a bungalovy je obklopený zelení, má dobré možnosti sportovního vyžití – tenis, minigolf, cyklistika, výlety do okolí i do města, lodní výlety do zátok a na okolní ostrovy. Pláže jsou převážně kamenité, ale i menší s pískem a oblázky. V blízkosti je jedna z největších FKK za menší poplatek.
  • Apartmánový dům je situován na mírném kopečku na klidném místě v blízkosti nejkrásnější písčité pláže ostrova (Rajska plaža). Obchody a restaurace jsou od 100-500 metrů od apartmánů.
  • U domu je parkoviště, příjemná zastíněná terasa na posezení, gril. Všechny apartmány mají kuchyňku vybavenou pro základní vaření, chladničku, vlastní příslušenství, SAT-TV a balkon. Klimatizace za poplatek (platí se na místě 5 EUR za noc). WI-FI k dispozici zdarma. Apartmán pro 2-4 osoby má jednu ložnici se dvěma lůžky a rozkládací gauč pro další 2 osoby v denní místnosti. Apartmán pro 4-6 osob má dvě ložnice a denní pokoj s rozkládacím gaučem. Apartmán pro 6-8 osob má tři ložnice a denní pokoj s rozkládacím gaučem, dvě koupelny s WC a dva balkony.
  • V nedalekém středisku San Marino je sportovní centrum, na pláži možnost vodních sportů, půjčovna sportovních potřeb, dětské atrakce. Výlety do starobylého Rabu, lodní výlety na okolní ostrovy.
  • Krásná písčitá pláž je vzdálena asi 550 metrů od apartmánů. K dispozici jsou různé druhy pláží, i s velmi pozvolným vstupem do vody vhodná zejména pro malé děti a neplavce. Lehátka a slunečníky za poplatek.
  • - klidné místo pro rodinnou dovolenou- překrásná písčitá pláž- příznivá cena

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Chorvatsko

21 690 Kč

Hotel ELAPHUSA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
9 290 Kč

Hotel HVAR

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
8 190 Kč

Hotel FONTANA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
3 890 Kč

Apartmány FONTANA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
7 290 Kč

Depandance LAVANDA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
7 990 Kč

Hotel LAVANDA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
Zobrazit všechny zájezdy