Apartmány SUHA PUNTA

Chorvatsko (227 zájezdy)

Poznámky

  • Ostrov RabOstrov Rab patří mezi nejkrásnější destinace Chorvatska. Leží v Kvarnerském zálivu a je jedním z ekologicky nejčistších míst, kde se nádherná příroda snoubí s čístým a průzračným mořem. Na ostrově naleznete mnoho romantických zákoutí a zátok s nedotčenou přírodou. Kamenité pláže se střídají s oblázkovými a v okolí Loparu s písečnými (fenomén Rabu). Zalesněná strana ostrova kontrastuje s holou na návětrné straně. Ostrov je fascinující i svou polohou a malou rozlohou. Navštívit zde můžete spoustu zajímavých míst: historické památky, lesopark, prales Dundo, ale také blízké ostrovy Lošinj, Pag a Krk, kam se pořádají výlety z městečka Rab. Ostrov má příznivé klimatické podmínky, je vhodný pro alergiky a astmatiky, má blahodárné účinky na dýchací ústrojí a všeobecně na celý organizmus. Jsou zde i ideální podmínky pro naturisty – v okolí jsou oficiální i neoficiální pláže FKK. Trajektové spojení na ostrov z městečka Jablanac trvá 10 minut a jezdí v sezoně non-stop.Nejatraktivnějším místem ostrova a zároveň i jeho centrem je staré městečko Rab, umístěné na malém poloostrově se 4 zvonicemi, známé svou přírodní krásou a architekturou i lidovými slavnostmi. Tady, ve starých uličkách plných historie, zažijete tu pravou jadranskou atmosféru, obohacenou podívanou na krásné jachty, kotvící na nábřeží a v přilehlých křišťálových zátokách.LoparToto hned po Rabu druhé nejatraktivnější místo ostrova leží na jeho severní straně. Mělké písečné pláže s krásnými panoramaty přilehlých ostrůvků a hor jsou vhodné pro rodiny s dětmi i pro neplavce a méně pohyblivé osoby. V blízkosti pláží je umístěn hotelový areál San Marino.Suha PuntaNádherné a klidné přímořské středisko leží na zalesněném poloostrově asi 5 km od městečka Rab. Rekreační areál s hotelem Eva, Carolina, apartmány a bungalovy je obklopený zelení, má dobré možnosti sportovního vyžití – tenis, minigolf, cyklistika, výlety do okolí i do města, lodní výlety do zátok a na okolní ostrovy. Pláže jsou převážně kamenité, ale i menší s pískem a oblázky. V blízkosti je jedna z největších FKK za menší poplatek.
  • Samostatné domky a pavilony jsou situovány poblíž bungalovů, v přírodní zeleni mezi hotelem Eva a Carolina.
  • Apartmány jsou všechny renovované, vybavené klimatizací, mají kuchyňku vybavenou pro základní vaření, vlastní příslušenství, chladničku, satelitní TV. Apartmán pro 2-3 osoby typu bungalov má jednu dvoulůžkovou ložnici, v denním pokoji je gauč (0,80 x 1,85 m), terasa k posezení. Apartmán pro 4-5 osob typu bungalov má navíc další ložnici. V obou typech bungalovů je možnost umístění jednoho malého dítěte bez lůžka nebo v postýlce (za příplatek). Apartmán pro 2-4 osoby má dvoulůžkovou ložnici, v denním pokoji je gauč (1,60 x 1,80 m) vhodný pro jedno větší nebo pro dvě menší děti. Apartmány v 1. patře nemají balkon, v přízemí mají terasu.
  • Centrální recepce a restaurace, minimarket, parkoviště, sportovní terény u hotelu Carolina a Eva.
  • U hotelů jsou za úplatu k dispozici tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, půjčovna kol. Lze využívat venkovní bazén u hotelu Carolina. Možnost výletů do okolí a na ostatní ostrovy - Lošinj, Krk, Pag.
  • Pěkné kamenité pláže do 300 metrů, v přilehlých zátokách jsou všechny druhy pláží – kamenité, oblázkové až písčité. Nedaleko je také oficiální nudistická pláž. Křišťálově čisté moře.
  • - příznivá cena pro vícečlenné rodiny- klidnější místo- cvičení JOGY a masáže ve vybraných termínech za poplatek

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Chorvatsko

21 690 Kč

Hotel ELAPHUSA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
9 290 Kč

Hotel HVAR

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
8 190 Kč

Hotel FONTANA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
3 890 Kč

Apartmány FONTANA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
7 290 Kč

Depandance LAVANDA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
7 990 Kč

Hotel LAVANDA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
Zobrazit všechny zájezdy