Apartmány ZELENA PUNTA

Chorvatsko (227 zájezdy)

Poznámky

  • Ostrov UgljanStředisko KukljicaMalý protáhlý asi 20 km dlouhý ostrov Ugljan leží přímo naproti starobylému přístavu Zadaru a tvoří vstupní bránu do národního parku Kornati s desítkami malých ostrůvků. Přístup na ostrov je dvěma trajekty ze Zadaru a Biogradu na Moru. Ostrov je mostem spojen s dalším navazujícím ostrovem Pašman. Ostrov je svěží a zelený, nabízí klidné kamenité a oblázkové pláže v zátokách a na březích směřujících k pevnině i živější koupání v příboji na straně ostrova situované směrem k otevřenému moři. Středisko Kukljica je malá tradiční osada, na jejímž okraji se nachází apartmánový komplex Zelena Punta.
  • Renovované apartmány jsou umístěny na samostatném zalesněném pahorku a poloostrově nad mořem. Leží v blízkosti pláže na okraji svahu asi 2 km od městečka Kukljica.
  • Renovované klimatizované apartmány mají nový nábytek a koupelny, kompletně vybavený kuchyňský kout na vaření včetně mikrovlnné trouby a chladničky, SAT-TV, telefon, sejf, fén, ložní prádlo, ručníky, terasu nebo balkon s venkovním nábytkem na posezení. Všechny mají pouze jednu ložnici.
  • Recepce, restaurace s terasou, bar, samoobsluha, ambulance, diskotéka, potápěčské centrum.
  • Apartmán typ A pro 2-3 osoby (32 m2) má ložnici se dvěma lůžky a denní pokoj s jídelnou a gaučem vhodným pro 1 dospělého nebo dvě malé děti. Apartmán typ B pro 2-4 osoby (40-45 m2) má ložnici se dvěma lůžky a denní pokoj s jídelnou a rozkládacím gaučem pro další dvě osoby. Apartmán typ C pro 4-5 osob (50 m2) je prostornější a má navíc rozkládací křeslo o délce cca 150 cm vhodné pouze pro menší dítě.
  • Tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, košíková, potápění, vodní sporty - možnost pronájmu plavidel. Hudba a taneční večery na terase. Cyklistika a výlety do okolí.
  • Pěkná oblázková pláž s kamenitými plošinami a vstupy do vody vzdálená od apartmánů 100-300 metrů.
  • - renovované apartmány- bohaté sportovní možnosti- výhodná cena s polopenzí pro skupiny, zejména mládež

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Chorvatsko

21 690 Kč

Hotel ELAPHUSA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
9 290 Kč

Hotel HVAR

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
8 190 Kč

Hotel FONTANA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
3 890 Kč

Apartmány FONTANA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
7 290 Kč

Depandance LAVANDA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
7 990 Kč

Hotel LAVANDA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
Zobrazit všechny zájezdy