Aquapalace Hotel Prague

Česká republika (405 zájezdy)

Poznámky

  • Aquapalace je vzdálen jen 3 minuty od okraje Prahy v Čestlicích, je součástí nákupní a zábavní zóny a nachází se v přímém sousedství Průhonického zámku a zahrady zapsaných na seznamu UNESCO.
  • Největší wellness resort ve střední Evropě, který se rozkládá na 9000m2 zahrnuje Vodní svět se 3 paláci a 9 ti tobogány, whirlpooly, bazény, pomalou a venkovní divokou řekou. Unikátní Saunový svět se 14 ti druhy římských i finských saun, bazénem, aromatickými sprchami, umělým ledem apod. Spa centrum nabízí masáže, kosmetiku, Hamam, softpacky a privátní sauny. Balneo poskytuje lázeňskou péči formou vodoléčby, elektroléčby, oxygenoterapie a fyzioterapie. Fitness s kardiozónou a oddělením s profesionálními trenéry, konferenční centrum, restaurace s mezinárodní kuchyní a hotelový bar a nově otevřený Restaurant Terrea, Koutek pro nejmenší s možností hlídání dětí, Playstation.
  • Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou a klimatizací, trezorem, minibarem, čajový a kávový set, rychlovarná konvice, plazmová TV, koupelna s vanou, WC, fén, koupací plášť pro dospělé. Další typy pokojů včetně rodinných (2+2 postel a palanda) na vyžádání.
  • - 1 noc = dva dny zábavy- relaxace pro celou rodinu- odborné hlídání dětí od 3 do 12 let – v týdnu od 11 – 20 hod. v prostorách vodního světa- zdarma kyvadlová doprava – bus ze zastávky metra „C“ Opatov- v ceně vstup do Vodního světa v den nástupu od 14 – 22 hod. (ne-st) nebo do 23 hod. (čt-so) v den odjezdu do 22 hod. nebo 23 hod. Možnost dokoupení Saunového světa za poplatek 200 Kč.

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Česká republika

2 610 Kč

Lázeňský Penzion Majorka

Česká republika - Evropa
450 Kč

Hotel Golf

Česká republika - Česká republika
570 Kč

Botel Racek

Česká republika - Česká republika
1 940 Kč

Hotel Krystal

Česká republika - Česká republika
670 Kč

Hotel Axa

Česká republika - Česká republika
660 Kč

Hotel Arlington

Česká republika - Česká republika
Zobrazit všechny zájezdy