Bělohradské slatinné lázně

Česká republika (405 zájezdy)

Poznámky

  • Bělohradské slatinné lázně se nachází v malebném městečku s dlouhou lázeňskou tradicí. Léčí se zde převážně klienti s potížemi pohybového aparátu. Bělohradské slatinné lázně jsou postaveny na individuální péči o klienta. Základním zdrojem je sirnoželezitá slatina, která se používá ve formě koupelí, zábalů obkladů, dále řada vodoléčebných procedur (vířivé, perličkové, přísadové i uhličité).Nedílnou součástí jsou různé druhy masáží (klasické reflexní, baňkové, podvodní) a speciální techniky jako je lymfodrenáž, mobilizační techniky, cvičení s fyzioterapeuty, elektroléčba a další. Součástí lázní je i rehabilitační bazén.
  • Jídelna v přízemí hotelu Grand, dvě kavárny, venkovní terasa, rehabilitační bazén. Hotely, bazén, terapeutický blok i jídelna jsou spojeny krytými mosty. V blízkém parku Bažantnice jsou tenisové kurty, minigolfové hřiště a půjčovna horských kol.
  • Ubytování je zajištěno ve 3 lázeňských hotelích v jedno a dvoulůžkových pokojích se sprchou, WC, TV, ledničkou a telefonem. Hotel Grand***, Hotel Anna Marie*** a Hotel Janeček***.
  • - individuální péče o klienta- výchozí bod pro výlety do okolí

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Česká republika

2 610 Kč

Lázeňský Penzion Majorka

Česká republika - Evropa
450 Kč

Hotel Golf

Česká republika - Česká republika
570 Kč

Botel Racek

Česká republika - Česká republika
1 940 Kč

Hotel Krystal

Česká republika - Česká republika
670 Kč

Hotel Axa

Česká republika - Česká republika
660 Kč

Hotel Arlington

Česká republika - Česká republika
Zobrazit všechny zájezdy