Boutiquehotel LINDENHOF

Rakousko (155 zájezdy)

Poznámky

  • Údolí Gasteinu, které leží jižně od Salzburgu, zaujímá špičkovou pozici mezi zimními středisky Rakouska. Na první sjezdovky narazíte cestou v nejníže položeném Dorfgasteinu a přes Hofgastein, lázeňský Bad Gastein se dostanete až na samotný konec údolí, do Sportgasteinu. Terény: Lyžařský areál Bad Gasteinu je propojen s Bad Hofgasteinem houpačkou. K dispozici jsou lyžařům převážně středně těžké tratě. Lákadlem je 8 kilometrový sjezd do údolí s výškovým rozdílem 1 430 metrů. Výzvou je sjezd z Graukogelu nebo prudká sjezdovka na Jugeralmu. Svahy v Dorfgasteinu jsou vhodné spíše pro začátečníky nebo mírně pokročilé lyžaře. Milovníkům běžecké techniky se nabízí přes 100 km upravených tratí v celém údolí nebo i ve vyšších polohách. Après ski: Uprostřed Bad Gasteinu vyvěrá 17 pramenů obsahujících radon, jejichž teplota se pohybuje mezi 40–50 stupni Celsia. Veřejnosti se nabízejí plavecké bazény s termální vodou 35 stupňů teplou, které jsou přístupné po celý den. K dalším možnostem patří lyžařská diskotéka v Dorf ga steinu, četné večerní pořady, plesy, diskotéky, hráčské kasino v Bad Gasteinu, noční lyžování v Bad Hofgasteinu, solární lázně v Dorfgasteinu. Skipas: Skipas Dorfgastein/Grossarltal, Stubnerkogel/Schlossalm a Sportgastein: platí pro dané skiareály. Skipas Ski Amadé: platí pro celou oblast Gasteinertalu, kromě výše uvedených oblastí také pro Schladming-Dachstein, Salzburger Sportwelt, Grossarltal a Hochkönig. Výhody: Vysoký podíl kabinek a sedaček, sjezdové tratě vhodné pro všechny kategorie lyžařů, termální lázně, černá „FIS“ sjezdovka z Graukoglu, snowparky. Nevýhody: Vyšší cenová náročnost, nutnost přejíždět do různých středisek skibusem. SNOWBOARD EXTRA: Snowpark Dorfgastein: Tables, Slides, Halfpipe a další skoky
  • Hotel se nachází jen 4 min. pěší chůze od centra Bad Gasteinu, blízko veřejných termálních lázní Felsenbad.
  • Recepce, restaurace, bar, TV místnost, sauna, za poplatek masáže, možnost parkování nedaleko objektu za poplatek. Wifi zdarma.
  • Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny příslušenstvím, telefonem, TV. V nabídce jsou též pokoje s balkonem.
  • Koupele v blízkých termálních lázních (asi 150 m vzdálených). Hotel je ideálním místem k horským túrám a výletům do okolí.
  • - koupání v termálních lázních- hotel prošel v roce 2014 kompletní rekonstrukcí

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Rakousko

2 390 Kč

Víkendy ve Vídni

Rakousko - Evropa
6 710 Kč
Zobrazit všechny zájezdy