Bungalovy ELENITE

Bulharsko (136 zájezdy)

Poznámky

  • Na původně neobydleném místě v překrásném zálivu na úpatí pohoří Stará planina, asi 10 km severně od Slunečného pobřeží byla postavena prázdninová vesnička Elenite. Hotelový klub all inclusive tvoří hotely a bungalovy, které využívají vlastností krásné 800 m dlouhé písečné páže. V areálu je postaven i nový aqua park. Spojení se Slunečným pobřežím a Nesebarem zajišťují autobusy a loď. Transfer z letiště trvá cca 62 min.
  • Bungalovy jsou součástí střediska Elenite a jsou postaveny ve svahu v prostředí parkové zeleně v několika řadách 30 až 500 metrů od pláže. Centrální recepce bungalovů dělí obytnou část na dvě zóny – sunset (západ) a sunrise (východ).
  • Standardní pokoje s jednou přistýlkou (rozkládací křeslo) a se dvěma přistýlkami (palanda) mají klimatizaci, SAT TV, lednici, koupelnu se sprchou, balkon, nebo terasu s výhledem na moře, které leží v první řadě a bungalovy s výhledem do okolí jsou umístěny od druhé řady.
  • Ve středisku tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, denní sportovní a večerní animační programy, bowling, vodní sporty, lázeňské centrum se saunou, vířivkou a masážemi, turecká lázeň, minigolf, dětský klub. Aquapark – vstup ZDARMA.
  • Krásná 800 m dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky a lehátka zdarma.
  • - blízko pláže- pokoje 2+2- lehátka a slunečníky Zdarma- All inclusive pro dítě ZDARMA!

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Bulharsko

7 490 Kč

Hotel ESKADA BEACH

Bulharsko - Burgas (oblast)
15 784 Kč

Hotel GRAND HOTEL PRIMORETZ and Spa

Bulharsko - Burgas (oblast)
9 391 Kč

Hotel BEACH CLUB SERENITY BAY

Bulharsko - Burgas (oblast)
15 651 Kč

Hotel PELIKAN

Bulharsko - Burgas (oblast)
16 173 Kč

Hotel BELLEVILLE

Bulharsko - Burgas (oblast)
17 217 Kč

Hotel MARINA BEACH

Bulharsko - Burgas (oblast)
Zobrazit všechny zájezdy