Český hotel penzion & challety LAMPLLEHEN

Německo (28 zájezdy)

Poznámky

  • Rodinný hotel-penzion je situován v klidné romantické lokalitě ve vzdálenosti 1 km od Marktschellenbergu a 5 km od Berchtesgadenu.
  • Recepce, útulná restaurace s krbem a kachlovými kamny, sauna, soukromé parkoviště před hotelem. Wi-Fi zdarma.
  • Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna se sprchou a WC, možnost SAT-TV s českými stanicemi, WI-FI bez poplatku, balkon nebo terasa. Na vyžádání též 4 lůžkový apartmán a nově postavené luxusní chalety - 2 ložnice s manželskou postelí, terasou, SAT-TV (i ČT). Jedna z ložnic má rozkládací gauč pro 1-2 děti, 2 koupelny s WC. Obývací pokoj s balkonem, kuchyňským a jídelním koutem, SAT-TV. Malá kuchyňka s lednicí, mikrovlnkou, varnou konvicí a espressoautomatem.
  • Velký výběr turistických tras. Doporučujeme návštěvu Königssee včetně plavby  a Hitlerova Orlího hnízda. Cykloturistika, pěší procházky, výlety do okolí. Lákavým cílem výletů je i nedaleký Salzburg s pevností, dvěma zámky a památkami spojenými s pobytem W. A. Mozarta.
  • - klidná, romantická lokalita opředená historickými událostmi- polopenze v ceně- výborná česká a mezinárodní hotelová kuchyně

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Německo

3 120 Kč

Apartmány CHIEMGAU

Německo - Evropa
4 118 Kč
11 090 Kč
2 370 Kč

Apartmánový dům UNDINE

Německo - Německo
Zobrazit všechny zájezdy