Depandance hotelu Petr

Česká republika (405 zájezdy)

Poznámky

  • Ski areál Klínovec – Sever V nadmořské výšce od 890 do 1 244 m nová rychlá čtyřsedačková lanová dráha s ochrannými kryty sedaček, 9 vleků, upravené běžecké tratě, umělé zasněžování, U rampa kategorie SUPERPIPE, děti do 100 cm výšky jsou přepravovány zdarma. Ski areál Boží Dar – Neklid 7 lyžařských vleků, 6 sjezdovek, večerní lyžování, částečné umělé zasněžování. Boží Dar Městečko leží na hranici s Německem, pod nejvyšší horou Krušných hor – Klínovcem. Vzhledem k nadmořské výšce 1 028 m je jedním z nejvýznamnějších středisek zimních sportů v České republice. V okolí se nachází cca 120 km upravených běžeckých tratí a lyžařské sjezdové tratě s 18 vleky. Nové Hamry Nové Hamry (693 m n. m.) je malebná horská víska, která se rozkládá v údolí řeky Rolavy a Bílého potoka v nejzachovalejší části Krušných hor na samém západě Karlovarského kraje. Přímo v obci jsou čtyři lyžařské vleky TLV 12 a jeden dětský vlek Tatrapoma. Horní Blatná Významné horské rekreační středisko, jehož historie sahá až do 16. stoletní a nejstarší stavby jsou goticko – renesanční. V současnosti je to jediné celistvě zachované renesanční město v Západočeském kraji. Nové Město u Jáchymova Městečko je částí města Jáchymov na úpatí Krušných hor. V dnešní době je známým zimním i letním turistickým cílem i z důvodu blízkosti hraničního přechodu do SRN.
  • v klidném a romantickém prostředí Krušných hor, 2 km nad Jáchymovem a 6 km od Božího Daru.
  • restaurace, venkovní gril, letní terasa, sauna, posilovna, půjčovna horských kol, skútrů a vozíků pro děti, sportovní hřiště, venkovní kuželková dráha, petanque, dětský koutek (houpačky a pískoviště), líný tenis a lukostřelba, úschovna kol (zdarma)V sezoně jezdí od hotelu cyklobus na Klínovec. Výtah není k dispozici. V restauraci možnost připojení Wi-Fi.
  • dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (plnohodnotná lůžka), sprcha, WC, TV, pokoje v hotelu mají balkony.
  • - turistika, cykloturistika- vhodné pro rodiny s dětmi -zdarma posilovna, zapůjčení horských kol, sportovní a dětské hřiště, petanque, líný tenis, lukostřelba (pro děti), venkovní kuželky a cyklobus na Klínovec

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Česká republika

2 610 Kč

Lázeňský Penzion Majorka

Česká republika - Evropa
450 Kč

Hotel Golf

Česká republika - Česká republika
570 Kč

Botel Racek

Česká republika - Česká republika
1 940 Kč

Hotel Krystal

Česká republika - Česká republika
670 Kč

Hotel Axa

Česká republika - Česká republika
660 Kč

Hotel Arlington

Česká republika - Česká republika
Zobrazit všechny zájezdy