Feriendorf (Holiday Village) OBERTRAUN

Rakousko (155 zájezdy)

Poznámky

  • Ledovce a exponované svahy severního Dachsteinu, který dosahuje nadm. výšky 3 000 m, patří mezi nejkrásnější lyžařské oblasti Solné komory. Většinou se jedná o severně orientované svahy, proto jsou zde výborné sněhové podmínky až do dubna. Terény: Výborné lyžování vhodné zejména pro středně pokročilé lyžaře a rodiny s dětmi nabízí bezmála 90 km sjezdových tratí všech obtížností. Celá lyžařská oblast od Abtenau po Gosau disponuje převážně červenými sjezdovkami, ale i ty zvládnou méně zdatní lyžaři. Úplným začátečníkům doporučujeme středisko Abtenau s cvičnými vleky. Výzvou pro zkušené lyžaře je sjezd FIS na Karkogelu, na kterém se jezdí mistrovství světa. V Gosau nebo St. Martin jsou připraveny i sjezdovky s umělým osvětlením. Výjimkou není ani jízda v hlubokém sněhu a freeridové lyžování. Milovníkům bílé stopy přijde vhod cca 100 km upravených běžeckých tratí (v některých případech placených). Après ski: Restaurace, bary, noční lyžování a další nepřeberné množství sportovních i nesportovních aktivit. Skipas: Skipas Skiregion Dachstein West: platí pro celou oblast. Výhody: Celoroční lyžování na ledovci, dostatečnémnožství volných terénů, dokonale vybavené snowparky. Nevýhody: Nutnost přejíždět do jednotlivých středisek prostřednictvím skibusu, vysoká návštěvnost v lyžařsky atraktivních termínech. SNOWBOARD EXTRA: Snowpark Dachstein West: „Board Forest“ – přírodní trasa
  • Komplex  59 chaletů se nachází u jezera Hallstätter asi 5 min od centra Obertraunu a asi 2 km od nástupní stanice lanovky na Krippenstein.
  • Recepce, restaurace, bar, bazén 12m x5m (zdarma), sauna, pára, masáže (za poplatek), parkovací místo. WIFI zdarma.
  • Chalet typu I pro 2-4 osoby: přízemí s kuchyní, jídelním koutem, TV, obývacím pokojem a pohovkou. První patro s dvěma ložnicemi, sociálním zařízením a balkonem. Chalet typu III pro 4-6 osob: má navíc saunu v přízemí (v ceně) a jednu ložnici v patře.
  • - luxusní ubytování a resort

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Rakousko

2 390 Kč

Víkendy ve Vídni

Rakousko - Evropa
6 710 Kč
Zobrazit všechny zájezdy