Gasthof MUSIKANTENWIRT Annaberg

Rakousko (155 zájezdy)

Poznámky

  • Ledovce a exponované svahy severního Dachsteinu, který dosahuje nadm. výšky 3 000 m, patří mezi nejkrásnější lyžařské oblasti Solné komory. Většinou se jedná o severně orientované svahy, proto jsou zde výborné sněhové podmínky až do dubna. Terény: Výborné lyžování vhodné zejména pro středně pokročilé lyžaře a rodiny s dětmi nabízí bezmála 90 km sjezdových tratí všech obtížností. Celá lyžařská oblast od Abtenau po Gosau disponuje převážně červenými sjezdovkami, ale i ty zvládnou méně zdatní lyžaři. Úplným začátečníkům doporučujeme středisko Abtenau s cvičnými vleky. Výzvou pro zkušené lyžaře je sjezd FIS na Karkogelu, na kterém se jezdí mistrovství světa. V Gosau nebo St. Martin jsou připraveny i sjezdovky s umělým osvětlením. Výjimkou není ani jízda v hlubokém sněhu a freeridové lyžování. Milovníkům bílé stopy přijde vhod cca 100 km upravených běžeckých tratí (v některých případech placených). Après ski: Restaurace, bary, noční lyžování a další nepřeberné množství sportovních i nesportovních aktivit. Skipas: Skipas Skiregion Dachstein West: platí pro celou oblast. Výhody: Celoroční lyžování na ledovci, dostatečnémnožství volných terénů, dokonale vybavené snowparky. Nevýhody: Nutnost přejíždět do jednotlivých středisek prostřednictvím skibusu, vysoká návštěvnost v lyžařsky atraktivních termínech. SNOWBOARD EXTRA: Snowpark Dachstein West: „Board Forest“ – přírodní trasa
  • Gasthof leží se středisku Annaberg v údolí Lammertal před okouzlující kulisou salcburských Dolomitů. V blízkosti obchody a bar. Vzdálenost od Abtenau cca 11 km a 80 km od Salcburku.
  • Gasthof leží se středisku Annaberg v údolí Lammertal před okouzlující kulisou salcburských Dolomitů. V blízkosti obchody a bar. Vzdálenost od Abtenau cca 11 km a 80 km od Salcburku. V pěší vzdálenosti stanice lanovky.
  • Jednoduše vybavený gasthof s restaurací, sklepním barem, letní terasou a dětským koutkem. Prostory pro úschovu jízdních kol a motocyklů. Parking cca. 3 min. od objektu.
  • Jednoduše vybavený gasthof s restaurací, sklepním barem a dětským koutkem. Prostory pro úschovu lyží. Parking cca. 3 min. od objektu.
  • Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, sprcha/WC, některé pokoje s balkonem. Na vyžádání též rodinný pokoj s pokojem pro rodiče a druhým až pro 3 děti do 16 let.
  • Pěší turistika, horská kola, výlety do okolí - Hallstatt, Bad Ischl či Salcburk.

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Rakousko

2 390 Kč

Víkendy ve Vídni

Rakousko - Evropa
6 710 Kč
Zobrazit všechny zájezdy