Golf Hotel Morris

Česká republika (405 zájezdy)

Poznámky

  • Golf Hotel Morris **** superior se nachází na okraji Mariánských Lázní naproti Royal Golf Clubu. Hotel byl oceněn v roce 2013 a 2014 v soutěži Czech hotel Awards v kategorii wellness a spa jako nejlepší v kraji.
  • (hotel kategorie ****), atriová restaurace, lobby bar, balneo-lázeňské procedury, (výběr z 50ti druhů léčebných procedur, centrum zaměřeno na vodoléčbu a elektroléčbu)  wellness centrum, fitness, golfový simulátor, přednáškové sály. Hotelová recepce zajišťuje výlety do okolí včetně projížděk na kole, vyjížďky kočárem  nebo golfové programy, možnost zapůjčení koloběžek, cca 20 minut od hotelu (dle sezóny) , hotel poskytuje i vstupní lékařskou prohlídku,tenisové kurty (cca 5 minut jízdy autem)  offroadové jízdy a u hotelu je největší lanové centrum v regionu.
  • Jedno- a dvoulůžkové pokoje, koupelny s vanou a sprchovým koutem, fén, WC, TV SAT, telefon, minibar, trezor, internetové připojení Wi-Fi. Některé pokoje mají bezbarierový přístup. Pokoje jsou vybaveny starožitným nábytkem a doplňky ve staro-anglickém stylu.
  • - procedury pod jednou střechou- možnost výletů v okolí - přímo u golfového hřiště

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Česká republika

2 610 Kč

Lázeňský Penzion Majorka

Česká republika - Evropa
450 Kč

Hotel Golf

Česká republika - Česká republika
570 Kč

Botel Racek

Česká republika - Česká republika
1 940 Kč

Hotel Krystal

Česká republika - Česká republika
670 Kč

Hotel Axa

Česká republika - Česká republika
660 Kč

Hotel Arlington

Česká republika - Česká republika
Zobrazit všechny zájezdy