Grand hotel IMPERIAL

Chorvatsko (227 zájezdy)

Poznámky

  • Ostrov RabOstrov Rab patří mezi nejkrásnější destinace Chorvatska. Leží v Kvarnerském zálivu a je jedním z ekologicky nejčistších míst, kde se nádherná příroda snoubí s čístým a průzračným mořem. Na ostrově naleznete mnoho romantických zákoutí a zátok s nedotčenou přírodou. Kamenité pláže se střídají s oblázkovými a v okolí Loparu s písečnými (fenomén Rabu). Zalesněná strana ostrova kontrastuje s holou na návětrné straně. Ostrov je fascinující i svou polohou a malou rozlohou. Navštívit zde můžete spoustu zajímavých míst: historické památky, lesopark, prales Dundo, ale také blízké ostrovy Lošinj, Pag a Krk, kam se pořádají výlety z městečka Rab. Ostrov má příznivé klimatické podmínky, je vhodný pro alergiky a astmatiky, má blahodárné účinky na dýchací ústrojí a všeobecně na celý organizmus. Jsou zde i ideální podmínky pro naturisty – v okolí jsou oficiální i neoficiální pláže FKK. Trajektové spojení na ostrov z městečka Jablanac trvá 10 minut a jezdí v sezoně non-stop.Nejatraktivnějším místem ostrova a zároveň i jeho centrem je staré městečko Rab, umístěné na malém poloostrově se 4 zvonicemi, známé svou přírodní krásou a architekturou i lidovými slavnostmi. Tady, ve starých uličkách plných historie, zažijete tu pravou jadranskou atmosféru, obohacenou podívanou na krásné jachty, kotvící na nábřeží a v přilehlých křišťálových zátokách.LoparToto hned po Rabu druhé nejatraktivnější místo ostrova leží na jeho severní straně. Mělké písečné pláže s krásnými panoramaty přilehlých ostrůvků a hor jsou vhodné pro rodiny s dětmi i pro neplavce a méně pohyblivé osoby. V blízkosti pláží je umístěn hotelový areál San Marino.Suha PuntaNádherné a klidné přímořské středisko leží na zalesněném poloostrově asi 5 km od městečka Rab. Rekreační areál s hotelem Eva, Carolina, apartmány a bungalovy je obklopený zelení, má dobré možnosti sportovního vyžití – tenis, minigolf, cyklistika, výlety do okolí i do města, lodní výlety do zátok a na okolní ostrovy. Pláže jsou převážně kamenité, ale i menší s pískem a oblázky. V blízkosti je jedna z největších FKK za menší poplatek.
  • Nově renovovaný hotel s dlouholetou tradicí má výbornou polohu nedaleko centra města, přitom však na klidném místě uprostřed překrásné zahrady s exotickými palmami a středomořskou vegetací.
  • Recepce, restaurace, nové luxusní wellness centrum nabízí (za poplatek) různé druhy sauny, hydromasáže, whirpool, solárium, masážní a kosmetický salon, fitness. Terasa na posezení, piano bar, kadeřník. Nově vybudovaný menší vnitřní bazén s protiproudem a venkovní bazén s whirpoolem, denní bar, sluneční terasa a lehátka u bazénu zdarma.
  • Nově renovované klimatizované dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky mají telefon, SAT-TV, mini bar a sejf. Dražší pokoje mají výhled do parku.
  • Hudební večery na terase hotelu, různé druhy zábavy ve starobylém městě Rab, tenisové kurty u hotelu, vodní sporty, lodní výlety.
  • Městská pláž je hned pod parkem, asi 10 minut pěšky od hotelu. V sezoně je organizován za poplatek převoz lodí na jednu z nejkrásnějších pláží ostrova Frkanj, kde je zároveň i nudistická pláž.
  • - nově renovovaný klidný hotel- pěkné wellness a nový bazén- blízko do centra starobylého Rabu

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Chorvatsko

21 690 Kč

Hotel ELAPHUSA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
9 290 Kč

Hotel HVAR

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
8 190 Kč

Hotel FONTANA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
3 890 Kč

Apartmány FONTANA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
7 290 Kč

Depandance LAVANDA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
7 990 Kč

Hotel LAVANDA

Chorvatsko - Dalmatinské ostrovy
Zobrazit všechny zájezdy