Grand hotel PRIMUS

Slovinsko (22 zájezdy)

Poznámky

  • Termální lázně PtujStrategická poloha lázní nedaleko Mariboru a zároveň hlavní trasy přes Slovinsko do Chorvatska předurčuje toto místo ke kombinaci krátkodobých pobytů v lázních a pobytového zájezdu na Jadranu. Naše základní nabídka zahrnuje třídenní pobyt v lázních, který lze libovolně rozšířit, případně navázat na pobyty v Chorvatsku dle individuálního přání klienta.Lázně PtujMěsto Ptuj, jedno z nejstarších měst ve Slovinsku, bylo vybudované na řece Drávě. Jeho historie začíná už v době kamenné, ale největší rozkvět zažívalo za dob Římské říše, kdy patřilo mezi významné provincie. První písemná zmínka o městu je z roku 69 n. l. Celému městu dominuje hrad Ptuj, jehož západní věž patří k nejstarším stavbám v zemi. Za návštěvu jistě stojí celé historické jádro města s četnými památkami. V okolí jsou rozsáhlé vinice a ve městě je možno navštívit nejstarší slovinský vinný sklípek.Termální lázně jsou jedny z nejmladších ve Slovinsku. Přírodní termální voda vyvěrá ze tří vřídel z hloubky 1050–1590 m, teplota vody na povrchu se pohybuje od 39 do 54 °C. Zvlášť vhodná je svým složením k léčení revmatických chorob, poruch pohybového aparátu a degenerativních onemocnění, neurologických bolestí, ale i k celkové relaxaci, pooperační rehabilitaci, zklidnění organismu a posílení imunity. Termální park se rozkládá na okraji městečka, vodní plocha bazénů s léčivou nízkominerální vodou zabírá cca 4200 m2 plochy. K dispozici je 7 venkovních a 6 vnitřních bazénů s vlnami, tobogány, tekoucí řekou, vodopády a vířivkami s teplotou do 36 °C, pro trénink je určený olympijský plavecký bazén. Lázně jsou známé nejrozsáhlejším systémem skluzavek ve Slovinsku. Dále je možné využít různé druhy sauny, masáže, zábaly a další terapie. V místě je také zdravotní centrum s lékařským dohledem. Hned vedle termálních lázní je jezero Ptuj vhodné pro rybaření a windsurfing, menší plavidlo lze zakotvit přímo u přístavního mola. Pro milovníky golfu je připraveno 18 jamkové atraktivní golfové hřiště na ploše asi 50 hektarů s rozličnými vodními překážkami.
  • Nový luxusní hotel leží asi 1 km od centra města hned vedle termálních lázní.
  • Celkově klimatizovaný hotel má prostornou recepci, restauraci, bar, noční klub, výtahy, místnosti pro semináře, prodejnu suvenýrů, kryté garáže, fitnes a wellness centrum, několik bazénů s termální vodou, sedm druhů sauny – např. v římském, orientálním, egyptském a japonském stylu. Pro skupiny lze zajistit tzv. římský večer – masáže a koupání v oddělené místnosti s bazénem.
  • Klimatizované dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky jsou vybaveny satelitní LCD-TV, telefonem, trezorem, minibarem. K dispozici je župan a pantofle, většina pokojů má balkon. Na vyžádání lze zajistit i pokoje typu superior, které mají rohovou vanu s možností napuštění termální vody. V hotelu jsou i tři luxusní apartmány s vlastní saunou a velkou terasou s whirpoolem.
  • Relaxace v termálních lázních, jízda na koni, cyklistika, windsurfing nebo veslování na jezeře, k dispozici jsou kryté i otevřené tenisové kurty, stolní tenis, mini golf, hřiště na různé míčové hry, bowling, rybaření, hudba, animace, letní divadlo a další kulturní akce ve městě. Golfové hřiště s 18 jamkami asi 400 metrů od hotelu.
  • - luxusní hotel pro náročnou klientelu- široké sportovní možnosti- relaxace pro podnikatele

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Slovinsko

2 360 Kč

Apartmány BOHINJ

Slovinsko - Bohinj
1 680 Kč

Apartmány VITRANC

Slovinsko - Kranjska Gora
4 720 Kč

Hotel ALPINA

Slovinsko - Kranjska Gora
5 440 Kč

Hotel ŠPIK

Slovinsko - Kranjska Gora
6 640 Kč

RAMADA resort (hotel LARIX)

Slovinsko - Kranjska Gora
6 640 Kč

Alpski resort ŠPIK

Slovinsko - Kranjska Gora
Zobrazit všechny zájezdy