Horský hotel Sepetná

Česká republika (405 zájezdy)

Poznámky

  • rodinný hotel je součástí rekreačního centra Sepetná v obci Ostravice v údolí potoka Sepetný na úpatí Lysé hory (1 323 m n.m.), v Chráněné krajinné oblasti Beskydy.
  • stylová Valašská Koliba, kulečník, stolní tenis, dětský koutek, letní terasa. Součástí hotelu je Relaxcentrum – samostatný objekt u hotelu, s kterým je spojen koridorem – krytý bazén s tobogánem, bublinková lavice, masážní chrlič, dětský bazének s vodní stěnou, vodní houpačka, whirlpool, parní kabina, solárium, sauna, bowling, koupele, masáže, tělocvična s badmintonovými kurty a horolezeckou stěnou se zrcadly, sportovní golfový trenažér. Půjčovna segway, el. vozítka, el. koloběžek a horských kol. V hotelu je výtah. V okolí je tenisový kurt, volejbalové hřiště, areál horského lanového centra "Opičárna".
  • dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, sprcha, WC, TV, Wi-Fi. Přistýlka je rozkládací gauč na úkor místa v pokoji, vhodný pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti do 12 let. Na vyžádání pokoje Lux s vířivou vanou v nově vybudované podkrovní části hotelu. Čtyřlůžkové bungalovy (2 ložničky v podkroví s možností 2 přistýlek - sedací souprava v přízemí), sprcha, WC, TV, terasa, Wi-Fi.
  • - turistika, cykloturistika- zdarma animační programy pro děti v období prázdnin- zdarma krytý plavecký bazén s whirlpoolem, parní kabinou a 90 m tobogánem.

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Česká republika

2 610 Kč

Lázeňský Penzion Majorka

Česká republika - Evropa
450 Kč

Hotel Golf

Česká republika - Česká republika
570 Kč

Botel Racek

Česká republika - Česká republika
1 940 Kč

Hotel Krystal

Česká republika - Česká republika
670 Kč

Hotel Axa

Česká republika - Česká republika
660 Kč

Hotel Arlington

Česká republika - Česká republika
Zobrazit všechny zájezdy