Hotel 4* Andalusie pro seniory

Španělsko (198 zájezdy)

Poznámky

  • Flamenco, kastaněty, tklivé kytarové balady, sněhobílé malebné vesničky uhnízděné vysoko v kopcích, býčí zápasy, téměř každý den v některé vesnici fiesta, lenivé dny proložené siestou a bouřlivé večery s vínem a tancem, to je ANDALUSIE tak, jak ji zná snad každý z literatury či filmu. Dnešní skutečnost lze snad jen doplnit o krásné dlouhé pláže, moře s průzračnou vodou, atraktivní památky, kvalitní ubytování, stovky prosluněných dní a teplých večerů, pestrou nabídku zábavy, množství restaurací s vyhlášenou španělskou kuchyní, barů s nabídkou světoznámých vín, diskoték a služby na úrovni nejlepších světových letovisek. V neposlední řadě je velkým magnetem v Andalusii atraktivní nabídka výletů do historie, za horskými panoramaty nebo na proslulou pevnost Gibraltar.
  • - krásné dlouhé písečné pláže- atraktivní památky v okolí- slunné klima po celou sezónu- hotely s programem ALL INCLUSIVE- golfový ráj Evropy- široká nabídka výletů
  • - Travel Plus Class při charterových letech- česky hovořící delegát v cíli zájezdu- výhodná cena cestovního pojištění- výhodné parkování na letišti v Praze- autokarová doprava na letiště v Praze
  • Rozloha: 505 000 km2Počet obyvatel: 45 milionůÚřední jazyk: španělštinaMístní měna: euroČasový posun: žádnýCílové letiště: MalagaDoba letu z Prahy: 3 hodiny 10 minut
  • Popis typového hotelu: Pěkný nedávno zrekonstruovaný hotelový komplex s příjemnou atmosférou, který se skládá ze dvou budov, se nachází ve středisku Fuengirola, cca 150 m od pláže a promenády, na kterou lze dojít podchodem pod místní komunikací. Nedaleko hotelu jsou obchody, restaurace a bary.
  • Popis typového hotelu: Vstupní hala s recepcí, výtahy, hotelová restaurace, bar, snack bar, WI-FI a internet (za poplatek), místnost s TV, úschovna zavazadel. Uprostřed komplexu v zahradě se nachází velká terasa s bazénem a s lehátky a slunečníky zdarma, vnitřní bazén.
  • Popis typového hotelu: Pěkné účelně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, klimatizací, SAT TV, fénem, trezorem (za poplatek) a balkonem s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí.
  • Popis typového hotelu: Stolní tenis, billiard a tenisový kurt (vše za poplatek).
  • Popis typového hotelu: Pěkná, široká a dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m od hotelu, podchodem pod místní komunikací. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).
  • 8-denní zájezd pro seniory starší 55 let. Navíc s každým seniorem může cestovat nesenior za stejných podmínek! Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 let bez doprovodu seniora.

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Španělsko

13 331 Kč
13 791 Kč
Zobrazit všechny zájezdy