Hotel 4* Mar Menor pro seniory

Španělsko (198 zájezdy)

Poznámky

  • Popis typového hotelu: Pěkný nově zrekonstruovaný hotel se nachází přímo v oblasti La Manga a nabízí nádherný výhled na moře. Vzdálenost hotelu od pláží od obou moří je cca 150 - 200 metrů. V okolí hotelu se nachází velké množství restaurací a barů. Pár zastávek od hotelu se nachází tzv. Jelení ostrov s ložiskem léčivého bahna. Centrum městečka La Manga je vzdáleno pouhý kilometr od hotelu. Hotel je svou polohou ideálním výchozím bodem pro výlety do nedaleké historické Cartageny. Hotel je díky své poloze ideálním místem k odpočinku, ozdravným pobytům a objevování nevšedních zajímavostí, kterými se tato oblast pyšní.
  • Popis typového hotelu: Recepce, výtah, restaurace, bar, sluneční terasa, konferenční sál, trezor, úschovna zavazadel, venkovní bazén.
  • Poloostrov La Manga je cca 22 km dlouhý a po obou stranách je lemovaný krásnými písečnými plážemi. Je to nádherné a geograficky neopakovatelné místo s mnoha zajímavostmi. La Manga del Mar Menor se vine na sever, kdy rozděluje Středozemní moře „Mediterraneo“ a menší moře lagunu „Mar Menor“. Mar Menor je nádherné přírodní jezero, kde voda je velmi čistá, klidná, mělká a teplejší než v moři a má léčebné účinky díky větší koncentraci soli a minerálních látek. Obzvlášť účinné jsou léčivé účinky bahna. Přímo v La Manga je hodně restaurací a barů, je zde i možnost půjčení auta nebo kola. Transfer z letiště trvá cca 30 minut.
  • Poloostrov La Manga je cca 22 km dlouhý a po obou stranách je lemovaný krásnými písečnými plážemi. Je to nádherné a geograficky neopakovatelné místo s mnoha zajímavostmi. La Manga del Mar Menor se vine na sever, kdy rozděluje Středozemní moře „Mediterraneo“ a menší moře lagunu „Mar Menor“. Mar Menor je nádherné přírodní jezero, kde voda je velmi čistá, klidná, mělká a teplejší než v moři a má léčebné účinky díky větší koncentraci soli a minerálních látek. Obzvlášť účinné jsou léčivé účinky bahna. Přímo v La Manga je hodně restaurací a barů, je zde i možnost půjčení auta nebo kola. Transfer z letiště trvá cca 30 minut.
  • Popis typového hotelu: Pěkné účelně zařízené dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, SAT TV, klimatizací, fénem, miniledničkou a balkonem s výhledem na mořskou stranu.
  • Popis typového hotelu: Písečné pláže lagun Mar Menor a Středozemního moře se nacházejí cca 150 - 200 m od hotelu.
  • 8-denní zájezd pro seniory starší 55 let.Navíc s každým seniorem může cestovat nesenior za stejných podmínek! Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 let bez doprovodu seniora.

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Španělsko

13 331 Kč
13 791 Kč
Zobrazit všechny zájezdy