Hotel ADMIRAL ARGASSI

Řecko (196 zájezdy)

Poznámky

  • Od dávných dob Zakynthos okouzluje neopakovatelnou krásou, horami hustě porostlými piniovými lesy, divokými scenériemi západního i jihozápadního pobřeží se stovkami větších či menších mořských jeskyní, řadou krásných pláží a pestrostí vegetace všude, kam oko dohlédne. Vnitrozemí ostrova je tvořeno nížinou, v níž se pěstují zejména olivy a citrusy. Ne bez důvodu nazývali Benátčané ostrov Fiore de Levante čili Květinou východu. Jméno Zakynthos nesl ostrov už za Homéra podle planě rostoucích hyacintů. Svůj čas zde nejraději trávila božská dvojčata Artemis a Apollón. Stejně jako většina ostrovů Středomoří měnil Zakynthos v historii často své vládce a dodnes si uchoval benátský ráz. Ostrov leží asi hodinu plavby od pobřeží řeckého Peloponesu a je třetím největším ostrovem v Jónském moři s necelými 40 tisíci obyvateli, z nichž plná čtvrtina žije ve stejnojmenné metropoli ostrova. Významnou atrakcí ostrova jsou mořské želvy, které na zdejších plážích nalezly ideální místo pro kladení vajec do písku. Hnízdění probíhá od června do srpna a na jeho konci se z 1300 hnízd líhnou malé želvičky hledající svou cestu do moře. Místa hnízdění jsou národní přírodní rezervací a na vybraných plážích (Kalamaki a Laganas) musejí rekreanti respektovat určitá pravidla zejména omezení přístupu v nočních hodinách. Podmínky pro letní dovolenou u moře jsou zde ideální. Jde o nejjižněji situovaný jónský ostrov, proto má zdejší klima výrazně subtropický charakter s příjemně vyhřátou vodou v moři i na okrajích sezony. Moře je čisté a mělké, vhodné pro koupání i menších dětí. Členité pobřeží ostrova se řadou romantických zálivů a útesů i hornaté vnitrozemí lákají k výletům, které nabízejí pohledy na nezapomenutelné přírodní scenérie. Ostrov nabízí kvalitní služby včetně vodního parku. Pro nepřeberné množství barů, diskoték a dalších zábavních podniků je vyhledáván i mladší britskou klientelou.
  • - krásné písčité pláže- rozmanité scenérie a krásná příroda- domov mořských želv Caretta - Caretta- vhodné pro rodiny s dětmi
  • - Travel Plus Class při charterových letech- česky hovořící delegát v cíli zájezdu- výhodná cena cestovního pojištění- výhodné parkování na letišti v Praze- autokarová doprava na letiště v Praze
  • Rozloha ostrova: 406 km2Počet obyvatel ostrova: 40 tisícÚřední jazyk: řečtinaMístní měna: euroČasový posun v létě: SELČ plus 1 hod.Cílové letiště: ZakynthosDoba letu z Prahy: 2 hodiny 20 minut
  • Hotel Admiral Argassi je součástí hotelového komplexu 3 hotelů spolu s hotelem Captains a Commodore a nachází se v letovisku Argassi v nádherné lokalitě plné zelených trávníků a krásných zahrad. Z hotelu je úžasný výhled na hlavní město Zakynthos a jeho přístav. Centrum letoviska nabízí široký výběr barů a restaurací.
  • Vstupní hala s recepcí, WiFi v prostorách hotelu, lobby bar, bazén, dětský bazén u hotelu Captains, dětské hřiště u hotelu Captains, hlavní restaurace u hotelu Captains, snack bar, terasa s lehátky a slunečníky u bazénu a v zahradě zdarma.
  • Dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek je vybaven koupelnou se sprchou a WC, telefonem, TV/SAT, ledničkou, kuchyňským koutem se základním vybavením včetně mikrovlnky, vysoušečem vlasů, klimatizací, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou. Pokoje nabízí výhled na moře nebo na bazén.
  • Stolní tenis, herna, jacuzzi v hotelu Captains, za poplatek: masáže, manikúra a pedikúra. Animační programy pro děti a dospělé - vodní polo, volejbal, plavecké soutěže. Řecký večer, živý kabaret, karaoke, bingo, kvízy, dětské hry, živé kapely - v jednom ze tří sesterských hotelů Admiral, Commodore a Captains.
  • 300 m od písečné pláže, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Řecko

17 600 Kč
22 300 Kč
16 300 Kč
16 500 Kč
16 800 Kč
24 400 Kč
Zobrazit všechny zájezdy