Hotel ADMIRAL I

Polsko (15 zájezdy)

Poznámky

 • Polsko – Baltské mořeBaltské moře je nejlepší volbou pro ty, kteří nechtějí cestovat nikam daleko a díky nižším teplotám mohou trávit dovolenou nebo pobývat u moře i lidé, kteří nemají rádi vysoké teploty. Polské pobřeží Baltského moře nenabízí jen pobyt u moře, ale i možnosti relaxačních pobytů, sportovního vyžití či výhodných nákupů. Jsou zde i trasy pro cyklisty.Dopravní informace- Vzdálenost z Prahy 600 km- Vzdálenost z Brna 800 km
 • Polsko – Baltské moře- vůbec nejkratší vzdálenost k moři- pohodlná cesta po dálnici bez poplatků v zahraničí
 • Polsko – Baltské moře- kvalitní ubytovací kapacity- výhodné ceny
 • Polsko – Baltské mořeBěhem pobytu doporučujeme navštívit:Přístavní město Štětín a především jeho Staré Město s překrásným renesančním hradem pomořanských knížat. Při této příležitosti nesmíte zapomenout na návštěvu gotické katedrály sv. Jakuba apoštola, přístavní bránu či Zámeckého muzea a Národního muzea, které má sídlo v nedaleké barokní budově. Nábřeží Odry lemuje slavná Ulica Waly Chrobrego, která představovala velkolepý městský projekt v 1. polovině 20. století. Na slavné ulici má své místo i Námořní muzeum, které je zaměřeno zejména na námořní minulost Baltského moře.Farma zubrů PratenowUsedomská přírodní rezervace byla založena v roce 2004, kdy přišli z nedalekého Wolińského národního parku první čtyři kusy těchto zvířat. K otevření rezervace přispěly dva cíle. Prvním bylo zvýšení populace zubra, jakožto ohroženého druhu, zatímco druhým byla nutnost poskytovat informace o přírodě v nové, zajímavé a srozumitelné formě.Nutnost poskytovaní informací tohoto druhu byla uspokojena díky vybudování nové výstavní budovy. Vzhledem k tomu, že neustále narůstá počet zájemců o návštěvu rezervace, byl otevřen rovněž naučně výchovný pavilon, kde je možnost prohloubení znalostí o různorodnosti přírody na ostrově Usedom (Uznam). Nový vzhled získal také hlavní vchod.Dále doporučujeme návštěvu nedalekých Lázní třech císařů (3-Kaiserbader) – Bensin, Ahlbeck, Heringsdorf. Dříve byly tyto oblasti samostatnými obcemi, dnes jsou však spojeny v jedno lázeňské centrum „3-Kaiserbader“, které se pyšní jednou z nejkrásnějších plážových promenád na německém pobřeží Baltského moře. 12 km dlouhá plážová promenáda spojuje lázně Bensin, Ahlbeck a Heringsdorf s polským přístavním městem Świnoujście. 3,5 km dlouhá pláž v Heringsdorfu je navštěvována turisty po celý rok a patří k nejznámějším německým baltským plážím. Mezi nejvýznamnější historické památky města Ahlbeck patří slavné molo s historickou budovou restaurace a secesní hodiny přímo na promenádě. Podél pobřežní promenády se nachází řady klasických budov bílé barvy typických pro tuto oblast, které přivítaly mnoho významných hostů, mezi které patřil například rakouský císař František Josef I. Oblíbeným cílem turistů je welness centrum „OstseeTherme“ a blízká ocelová rozhledna o čtyřech úrovních. Celý ostrov má solidní železniční spojení nejen s pobytovými místy, ale i s pevninou.
 • Polsko – Baltské mořeOstrov Usedom - Świnoujście Krajina 44 ostrovů, která je obklopena Baltským mořem a Štětínským zálivem o kterým místní říkají „Tady začíná Polsko“. Město s více než 200 letou tradicí leží na dvou největších z těchto ostrovů – Wolinu a Uznamu (Usedomu), spojených trajektovou dopravou. Swinoujscie (česky Svinoústí) patří k nejznámějším lázeňským střediskům v Polsku, zejména díky nádherným širokým písečným plážím, nadstandardním počtem slunečních dní či unikátním mikroklimatem.Ostrov Wollin - MiędzyzdrojeMiędzyzdroje (Mezizdroje) je lázeňské městečko v Západopomořanském vojvodství v okrese Kamień Pomorski. Středisko leží na ostrově Wollin na východ od města Świnoujście na březích Baltského moře. Město je významnou lázeňskou destinací, hlavní atrakcí města je 2 km dlouhá promenáda a pláž s vysokými útesy. Nově je zde postaveno i 300 m dlouhé přístavní molo. Pro ukrácení dlouhých chvil můžete navštívit Muzeum přírodní historie, v blízkosti města se nachází unikátní národní park Wollin – díky četným jezerům se zde nachází velké množství různých druhů vodního ptactva, pouhé 2 km od města se nachází přírodní rezervace s bizony. V červenci se zde koná pravidelně polský filmový festival, na který se sjíždějí herecké celebrity.Mielno Lázeňské středisko Mielno leží na břehu Baltského moře a jezera Jamno v oblasti Západopomořanského vojvodství. V okolí najdeme řadu turistických atrakcí, mezi nimiž je nejznámější maják, který je druhý nejvyšší v Polsku. Za návštěvu určitě stojí i habrové bludiště, které je největší svého druhu na světě.KolobrzegNejvětší a nejkrásnější polské lázně s bohatou historií. Má ideální polohu u ústí řeky Parsęty. V blízkosti jsou lesy i rašeliniště, ve kterých žije mnoho vzácných druhů zvířat a rostlin. Kolobrzeg má i řadu historických památek. Mezi ně patří gotická bazilika sv Marie a novogotická radnice. Kolobrzeg patří mezi nejoblíbenější polská letoviska.
 • Hotel leží v lázeňské čtvrti, přímo u lázeňské promenády a cca. 200 metrů od moře. Lázeňská budova byla postavena 19. století a v nedávné době prošla rekonstrukcí.
 • Recepce, restaurace, výtah, café, bazén, saunový komplex a jacuzzi.
 • Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, WC, sprcha, fén, SAT-TV, telefon, připojení na internet, varná konvice. K dispozici též 3 pokoje pro klienty se sníženou pohyblivostí.
 • V ceně pobytu 10 lázeňských procedur a 3x vodní gymnastika / týden. 1x konzultace s lékařem, 1x uvítací drink, bezplatné využití hotelového bazénu a sauny.
 • Široká písečná pláž s pozvolným vstupem leží cca 200 m od hotelu.
 • - plná penze v ceně pobytu - výborná poloha - lázeňské procedury v ceně pobytu

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Polsko

4 694 Kč

Krakov a Osvětim

Polsko - Evropa
14 630 Kč

Hotel ADMIRAL I

Polsko - Evropa
8 200 Kč

Hotel POLARIS

Polsko - Evropa
8 740 Kč
8 390 Kč

Apartmán ZEROMSKIEGO

Polsko - Evropa
5 960 Kč

Uzdrowisko BURSZTYN

Polsko - Evropa
Zobrazit všechny zájezdy