Hotel AERIA

Řecko (196 zájezdy)

Poznámky

 • Mýtický ostrov Sirén, které zpěvem lákaly plavce do zkázy, to je Thassos. Hornaté vnitrozemí, zelené borovicové lesy a členité pobřeží dělá z ostrova ozdobu Řecka. Od řecké pevniny je vzdálen pouze 8 km. Archeologové jej milují stejně jako turisté, protože ke křišťálově čisté vodě, skalnatým zálivům a překrásným plážím se druží i bohaté nálezy. Severní a východní svahy jsou strmé, na jihu a západě klesá pohoří mírněji k moři a tvoří četné hluboké písčité zátoky. Jsou zde mimořádně dobré podmínky pro klidnou a příjemnou dovolenou. Stavby na ostrově málokdy převyšují dvě patra a jsou v úplném souladu s okolím. Na veřejných plážích jsou půjčovny sportovních potřeb, slunečníků a lehátek, letoviska nabízejí kavárny, restaurace, diskotéky i místní folklor. Spojení s pevninou obstarávají trajekty.
 • - krásné pláže s jemným pískem- široká nabídka výletů- malebná hornatá krajina- ideální pro rodinnou dovolenou
 • - Travel Plus Class při charterových letech- česky hovořící delegát v cíli zájezdu- výhodná cena cestovního pojištění- výhodné parkování na letišti v Praze- autokarová doprava na letiště v Praze
 • Rozloha ostrova: 379 km2Počet obyvatel ostrova: 13 tisícÚřední jazyk: řečtinaMístní měna: euroČasový posun v létě: SELČ plus 1 hod.Cílové letiště: pevnina – město KavalaDoba letu z Prahy: 2 hodiny 5 minut
 • Thassos – LimenasHlavní město ostrova, kterému se někdy také říká Limenas má více než 3 000 obyvatel. Je největším městem na ostrově a nabízí nejen antické památky starého tržiště Agory jako je antické divadlo, pevnost Akropole, či malé archeologické muzeum. Malebné náměstí a rušné turistické centrum s řadou obchůdků, restaurací, taveren a barů vybízí turisty k večerním procházkám. Hlavní promenáda Vás zavede do malého rybářského přístavu, kde kotví nejen trajekty zajišťující přepravu zboží a turistů, ale i luxusní lodě a rybářské čluny. Pokud se vydáte po schodech k pozůstatkům opevnění, starého více jak 2,5 tisíce let, odmění Vás krásný pohled na přístav a malebné městečko. Hlavní město Limenas nabízí i řadu sportovních aktivit. Přímo ve městě je možné si zapůjčit auta, či jízdní kola. Návštěva tohoto města, kde je možné vidět typickou řeckou architektura v kombinaci s archeologickými památkami, bude pro Vás nezapomenutelným zážitkem.
 • Hotel je umístěn na kopci v pěkné zahradě nad mořem s krásným výhledem na záliv a menší přírodní pláž, ve vzdálenosti cca 50 kilometrů od hlavního města Limenas, 70 km od letiště v Kavale a cca 7 kilometrů od městečka Potos, autobusová zastávka 50 m od hotelu.
 • Hotel má tři budovy s pokoji a bazén. Klienti tohoto hotelu využívají zařízení a veškerých služeb hotelu Aeolis 4*, který se nachází ve stejném areálu- recepce restaurace, bar, konferenční centrum, bazén pro dospělé a děti- slunečníky a lehátka zdarma, dětský klub a lázeňské centrum. WI-FI ve veřejných prostorách hotelu.
 • Nově zrekonstruované standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají individuální klimatizaci, lednici, menší plazmový televizor, WI-FI připojení, trezor, koupelnu se sprchou, WC a fénem a balkon s výhledem do zahrady.
 • Tenisový kurt- za poplatek, posilovna, kulečník, dětské hřiště a herna, wellness centrum: sauna, parní lázeň, vířivka a nabídka masážních procedur.
 • Menší přírodní romantická pláž je přímo pod hotelem po strmější cestě cca 200 metrů od hotelu. Pláž je písečná s oblázky, při vstupu do moře jsou větší oblázky a místy kamenité dno- doporučujeme boty do vody. Lehátka a slunečníky na pláži pod hotelem jsou zdarma. Na vzdálenější (cca 2 km), organizovanou pláž Psili Amos hotel zajišťuje dopravu zdarma.
 • - romantické klidné prostředí- možnost výběru formy stravování- vhodné pro klienty vyhledávající klidnou dovolenou

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Řecko

17 600 Kč
22 300 Kč
16 300 Kč
16 500 Kč
16 800 Kč
24 400 Kč
Zobrazit všechny zájezdy