Hotel AGLA

Řecko (196 zájezdy)

Poznámky

  • Ostrov růží, jak zní překlad jeho názvu, je největším ostrovem v souostroví Dodekanesos, které se nachází ve Středozemním moři blízko tureckých břehů. V našem povědomí je ostrov spojován s jedním ze sedmi divů světa - Rhodským kolosem, který ve své době patřil k zázrakům antického stavitelského umění. Ve starověku byl Rhodos zasvěcen bohu slunce Heliovi, který mu daroval svoji auru a udělal z něj jeden z nejkrásnějších ostrovů v Egejském moři. Šest tisíc let jeho osídlení znamenalo pohnuté dějiny zápasů a prolínání mnoha kultur. Od dob fénického osídlení, doby minojské a mykénské, římské, byzantské i arabské, přes rytířské řády středověku a pozdější tureckou i všechny další okupace až po dnešek přijímal všechny vlivy a uchovával jejich stopy v památkách, které dnes ohromují všechny návštěvníky. Je zde možno najít unikátní příklady středověké pevnostní techniky na místech někdejších antických měst, turecké stavby i komfortní moderní budovy. Vše je zasazeno do krásné přírody hornatého povrchu ostrova a jeho úrodných pobřežních nížin. Každý návštěvník zde jistě prožije mimořádné chvíle.
  • - široký výběr ubytovacích kapacit všech kategorií- velké množství pláží- slunné klima po celou sezónu- atraktivní výlety- noční život- bohatá sportovní nabídka
  • - Travel Plus Class při charterových letech- česky hovořící delegát v cíli zájezdu- výhodná cena cestovního pojištění- výhodné parkování na letišti v Praze
  • Rozloha: 1400 km2Počet obyvatel: 120 tisícÚřední jazyk: řečtinaMístní měna: euroČasový posun v létě: SELČ plus 1 hod.Cílové letiště: Rhodos - DiagorasDoba letu z Prahy: 2 hod. 40 min.
  • Šestipatrový hotel v městské zástavbě cca 100 m od pláže a asi 10 minut chůze od centra.
  • K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, barem, dále pak výtah, TV místnost, internetový koutek (za poplatek), restaurace a venkovní bazén. Všechny společenské místnosti jsou klimatizovány. WI-FI na recepci a u bazénu.
  • Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (sprcha), WC, SAT TV, telefonem, rádiem, chladničkou a balkonem. Všechny pokoje mají k dispozici klimatizaci (za poplatek). Trezory jsou k dispozici na recepci za poplatek.
  • V hotelu jsou k dispozici kulečníkové stoly (za poplatek). Možnost vodních sportů a bohatý noční život ve městě.
  • Písčitá pláž s oblázky je vzdálena cca 100 m od hotelu (přes silnici). Možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek).
  • - menší hotel s příjemnou atmosférou- nedaleko historického centra

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Řecko

17 600 Kč
22 300 Kč
16 300 Kč
16 500 Kč
16 800 Kč
24 400 Kč
Zobrazit všechny zájezdy