Hotel AJDA

Slovinsko (22 zájezdy)

Poznámky

  • Termální lázně Moravske TopliceDynamicky se rozvíjející termální lázně (založené v roce 2000) jsou proslulé svou černou vodou s unikátním léčebným složením. Lázně však myslí i na střední a mladou generaci včetně dětí a jsou vybaveny termálním aquaparkem včetně skluzavek a kvalitním hotelovým zázemím. Lázně jsou situovány v severovýchodním výběžku Slovinska v blízkosti maďarských hranic. Prameny navazují na podzemní zdroje, které napájejí i proslulé jihomaďarské lázeňské areály. Lázeňský komplex tvoří uzavřený areál se soustavou 25 vnitřních a venkovních bazénů s teplotou 30 – 38 °C s celkovou vodní plochou 5 000 m2. Ve vybraných bazénech je tzv. černá termální voda. V areálu jsou skluzavky se zvukovými a vizuálními efekty, whirpooly, umělé řeky, vodopády, vodotrysky, peřeje, sauny a mnoho dalších atrakcí pro děti i dospělé. Lázně slouží zejména k léčbě pohybového ústrojí, revmatismu, pooperačních stavů, na kožní a dýchací problémy. Pobyt v „černé“ vodě se doporučuje na maximálně 20 minut. V lázních připravují také speciální programy pro manažery a programy zaměřené na prevenci civilizačních chorob. Termální voda osvěžuje organismus, zlepšuje prokrvení těla a stav kůže, mírní nervozitu. Z termální vody se vyrábí také speciální kosmetika, kterou lze na místě zakoupit. Lázně nejsou ale zdaleka určeny jen k léčebným pobytům, vybavení je přizpůsobeno i k rekreaci rodin s dětmi. Otevřeno je celoročně. Hotely jsou propojeny chodbou, takže do bazénů se lze pohodlně dostat i za horšího počasí.
  • Hotel je situován v areálu lázní poblíž venkovní termální riviéry.
  • Recepce, restaurace, venkovní a vnitřní bazén (včetně bazénu s černou vodou), fitness, konferenční prostory, solárium, sauna. Krytou halou je hotel spojen s ostatními hotely a wellness centrem. Parkoviště u hotelu zdarma.
  • Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním příslušenstvím jsou klimatizované, vybavené SAT-TV, minibarem, sejfem, telefonem, všechny mají balkon. Zdarma WIFI, k dispozici je župan a pantofle.
  • Ideální místo pro relaxaci, ale i aktivní odpočinek. Vhodné pro cyklistiku, jogging. Možnost plavby na člunech, v blízkosti je kasino a golfové hřiště.
  • - vstup do termálních lázní v ceně- bazény přímo v hotelu- vhodná kombinace kratších pobytů

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů ▲ Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Slovinsko

2 360 Kč

Apartmány BOHINJ

Slovinsko - Bohinj
1 680 Kč

Apartmány VITRANC

Slovinsko - Kranjska Gora
4 720 Kč

Hotel ALPINA

Slovinsko - Kranjska Gora
5 440 Kč

Hotel ŠPIK

Slovinsko - Kranjska Gora
6 640 Kč

RAMADA resort (hotel LARIX)

Slovinsko - Kranjska Gora
6 640 Kč

Alpski resort ŠPIK

Slovinsko - Kranjska Gora
Zobrazit všechny zájezdy