Hotel AL NABILA RESORT

Egypt (50 zájezdy)

Poznámky

  • Hurghada Hurghada je moderní turistická oblast u Rudého moře proslavená krásnými písčitými plážemi, celoročním slunečním svitem, křišťálově čistou vodou s bohatým podmořským životem, rájem surfařů poháněných po hladině mírným vánkem i potápěčů, kteří nacházejí podmořské útesy a vody plné pestrobarevných ryb. Od začátku osmdesátých let zde vyrostlo turistické středisko mezinárodní pověsti. Je to vlastně souvislý dvacetikilometrový pás hotelových komplexů, který se stále rozrůstá a nabízí široké možnosti potápění, surfování, i řadu pozemních sportů – tenisové kurty či squash. V centru staré Hurghady mohou zájemci najít koptský kostel blízko mešity, bazar vedle butiku se špičkovou módou, arabskou kavárnu i luxusní restauraci. Doplní-li se tato nabídka hlubokými zážitky při výletech ke starověkým památkám dávných říší faraónů, není možné přát si lepší dovolenou. Cca 20 km jižně od Hurghady se nachází nová atraktivní oblast Sahl Hasheesh, která nabízí výborné podmínky pro potápění a šnorchlování. Makadi Resort Atraktivní oblast Makadi Resort leží v zálivu Makadi asi 30 km jižně od centra Hurghady. Nachází se zde několik velkých a luxusních hotelových komplexů, které se vyznačují bohatou nabídkou kvalitních služeb a uspokojí náročnější klienty. Tuto oblast doporučujeme i pro vyznavače potápění a šnorchlování. Do Hurghady jezdí několikrát denně hotelové autobusy. Transfer z letiště trvá asi 30 minut. El Gouna Luxusní a klidnější středisko na egyptském pobřeží Rudého moře postavené mezi majestatními horami východní pouště a křišťálově čistým mořem ve stylu arabské architektury s luxusními hotely, restauracemi, bary, nočními kluby a diskotékami, golfovým hřištěm (18 jamek), kasinem a vlastním přístavem. Nabízí samozřejmě i příležitost ke sportovnímu vyžití, především vodní sporty a potápěčská centra nabízejí všechny hotely. Středisko se nachází asi 25 km severně od Hurghady a je vhodné pro klienty hledající prvotřídní služby a možnost strávení luxusní dovolené. Transfer z letiště trvá asi 25 minut. Safaga (Soma Bay) Nová atraktivní oblast Soma Bay s několika luxusními hotelovými komplexy se nachází asi 50 km jižně od centra Hurghady a asi 45 km od letiště. Jsou zde výborné podmínky pro potápění, šnorchlování, windsurfing a kitesurfing, na své si přijdou i vyznavači golfu (18-jamkové hřiště). Hotely nabízejí kvalitní služby, které uspokojí i náročnější klienty. Trans fer z letiště trvá asi 50 minut. Výhodou zdejších hotelových resortů jsou pěkné pláže pokryté čistým hrubozrnným pískem, které jsou situovány přímo u hotelů, takže mají privátní charakter a klidné prostředí rozlehlých hotelových zahrad.
  • Pěkný a rozlehlý hotelový komplex postavený v núbijském stylu se nachází v klidnější oblasti a přímo u pláže, v nádherné zátoce Makadi, asi 30 km jižně od centra Hurghady. Tato oblast je vyhledávána díky široké nabídce vodních sportů a ideálních podmínek pro potápění u korálových útesů. Dle našeho mínění hotel odpovídá označení ****.
  • Hotelový komplex tvoří hlavní budova se vstupní halou s recepcí a lobby barem, a několik vilek s pokoji umístěných v hotelové zahradě. Uprostřed komplexu je menší bazén s terasou, bazén s 5 tobogány a skluzavkami (v zimě vyhřívaný) a dětský bazén se dvěma skluzavkami. Je zde hlavní restaurace, italská, orientální a rybí restaurace a la carte, kavárna, bar u bazénu a na pláži, obchody se suvenýry, internet a WI-FI (za poplatek), miniclub a dětské hřiště, lékařská služba. Do centra Hurghady jezdí 3x denně hotelový autobus (za poplatek).
  • Pěkné, prostorné a vkusně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou dětí na společné přistýlce jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV-SAT, fénem, trezorem zdarma, minibarem a balkonem nebo terasou. ­Většina pokojů má výhled na mořskou stranu. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit pokoje ve vilkách s terasou, propojené pokoje, rodinné pokoje nebo suite.
  • V rámci all inclusive je stolní tenis, posilovna, minigolf, dva tenisové kurty (příplatek za noční osvětlení). Za poplatek je billiard, SPA - sauna, masáže, jacuzzi, motorizované vodní sporty, animační programy pro děti i dospělé, diskotéka. Je zde centrum vodních sportů (windsurfing) a potápěčské centrum s mezinárodními instruktory.
  • Přímo u hotelu v zálivu je pěkná dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, která patří k nejlepším plážím v Hurghadě. Lehátka, slunečníky a ručníky zdarma u bazénu i na pláži. Část pláže je v blízkosti korálových útesů, vhodné pro potápění a šnorchlování.
  • - hotelový komplex přímo u pláže- většina pokojů výhled na moře- all inclusive v ceně- jedna z nejlepších pláží v Hurghadě- ubytování hlavní budova nebo vilky- bazén s tobogány a skluzavkami- optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti)- All inclusive pro dítě ZDARMA!

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Egypt

29 717 Kč

Hotel MÖVENPICK RESORT EL GOUNA

Egypt - Hurghada (oblast)
22 597 Kč

Hotel HILTON PLAZA

Egypt - Hurghada (oblast)
18 123 Kč

Hotel ALBATROS PALACE RESORT

Egypt - Hurghada (oblast)
Zobrazit všechny zájezdy