Hotel ALEA AND SUITES

Řecko (196 zájezdy)

Poznámky

 • Mýtický ostrov Sirén, které zpěvem lákaly plavce do zkázy, to je Thassos. Hornaté vnitrozemí, zelené borovicové lesy a členité pobřeží dělá z ostrova ozdobu Řecka. Od řecké pevniny je vzdálen pouze 8 km. Archeologové jej milují stejně jako turisté, protože ke křišťálově čisté vodě, skalnatým zálivům a překrásným plážím se druží i bohaté nálezy. Severní a východní svahy jsou strmé, na jihu a západě klesá pohoří mírněji k moři a tvoří četné hluboké písčité zátoky. Jsou zde mimořádně dobré podmínky pro klidnou a příjemnou dovolenou. Stavby na ostrově málokdy převyšují dvě patra a jsou v úplném souladu s okolím. Na veřejných plážích jsou půjčovny sportovních potřeb, slunečníků a lehátek, letoviska nabízejí kavárny, restaurace, diskotéky i místní folklor. Spojení s pevninou obstarávají trajekty.
 • - krásné pláže s jemným pískem- široká nabídka výletů- malebná hornatá krajina- ideální pro rodinnou dovolenou
 • - Travel Plus Class při charterových letech- česky hovořící delegát v cíli zájezdu- výhodná cena cestovního pojištění- výhodné parkování na letišti v Praze- autokarová doprava na letiště v Praze
 • Rozloha ostrova: 379 km2Počet obyvatel ostrova: 13 tisícÚřední jazyk: řečtinaMístní měna: euroČasový posun v létě: SELČ plus 1 hod.Cílové letiště: pevnina – město KavalaDoba letu z Prahy: 2 hodiny 5 minut
 • Thassos – LimenasHlavní město ostrova, kterému se někdy také říká Limenas má více než 3 000 obyvatel. Je největším městem na ostrově a nabízí nejen antické památky starého tržiště Agory jako je antické divadlo, pevnost Akropole, či malé archeologické muzeum. Malebné náměstí a rušné turistické centrum s řadou obchůdků, restaurací, taveren a barů vybízí turisty k večerním procházkám. Hlavní promenáda Vás zavede do malého rybářského přístavu, kde kotví nejen trajekty zajišťující přepravu zboží a turistů, ale i luxusní lodě a rybářské čluny. Pokud se vydáte po schodech k pozůstatkům opevnění, starého více jak 2,5 tisíce let, odmění Vás krásný pohled na přístav a malebné městečko. Hlavní město Limenas nabízí i řadu sportovních aktivit. Přímo ve městě je možné si zapůjčit auta, či jízdní kola. Návštěva tohoto města, kde je možné vidět typickou řeckou architektura v kombinaci s archeologickými památkami, bude pro Vás nezapomenutelným zážitkem.
 • Hotelový komplex sestávající z dvoupatrových budov se nachází cca 2 km od střediska Skala Prinos a cca 16 km od přístavu Limenas.
 • Vstupní hala s recepcí, restaurace s venkovní terasou, 2 bary, 3 venkovní bazény, dětský bazén, vnitřní vyhřívaný bazén, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), plážové osušky (vratná kauce), dětské hřiště, miniklub, minimarket, TV místnost, WI-FI a internetový koutek (za poplatek), parkoviště.
 • Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou jsou vybaveny koupelnou, WC, fénem, klimatizací, trezorem, ledničkou, telefonem, SAT/TV, balkonem nebo terasou. Hotel nabízí pokoje typu junior suite pro 4 osoby (na vyžádání).
 • Animační programy, posilovna, tenisový kurt, stolní tenis, fotbal, plážový volejbal, SPA – sauna, masáže, kosmetické procedury (za poplatek).
 • Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži zdarma.
 • -Vhodné pro rodiny s dětmi-Pláž s pozvolným vstupem do moře-Slunečníky a lehátka na pláži zdarma

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Řecko

17 600 Kč
22 300 Kč
16 300 Kč
16 500 Kč
16 800 Kč
24 400 Kč
Zobrazit všechny zájezdy