Hotel Alessandria

Česká republika (405 zájezdy)

Poznámky

  • hotel se nachází v centru města na Slezském předměstí a je snadno dostupný MHD.Hradec Králové nabízí mnoho sportovních a kulturních příležitostí - Městské lázně - Aquapark, solná jeskyně, Fitness club, golfový areál, plavecký bazén, ve sportovních centrech jsou kurty ricochetu, bowling, šipky, kulečníky, squash, v blízkosti hotelu je je hřiště k pronájmu, vodácké středisko a další sportovní či odpočinkové aktivity.
  • restaurace, pivnice, Steak and Lobby bar, bufet – pivnice, v létě terasa a venkovní zahrádka, kosmetika, pedikúra, solárium, salonky.
  • jednolůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, kabelovou TV, telefonem s přímou volbou, internetovou přípojkou nebo Wi-Fi připojení. Pokoje standard jsou vybaveny původním sociálním zařízením, pokoje standard plus mají sociální zařízení nově rekonstruované.
  • ▪v blízkosti mnoho sportovních a kulturních zařízení ▪ve městě golfový areál▪turistické zajímavosti v okolí (westernové městečko, zámek Kuks, ZOO Dvůr Králové nad Labem, Teplicko – Adršpašské skalní město).

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Česká republika

2 610 Kč

Lázeňský Penzion Majorka

Česká republika - Evropa
450 Kč

Hotel Golf

Česká republika - Česká republika
570 Kč

Botel Racek

Česká republika - Česká republika
1 940 Kč

Hotel Krystal

Česká republika - Česká republika
670 Kč

Hotel Axa

Česká republika - Česká republika
660 Kč

Hotel Arlington

Česká republika - Česká republika
Zobrazit všechny zájezdy