Hotel Alkoclar Resort

Turecko (84 zájezdy)

Poznámky

  • Toto středisko se vyznačuje úchvatnou přírodou na pozadí pohoří Taurus, které se zde přibližuje až k moři, jakoby do něj sestupovalo. Ne náhodou je oblast kolem Kemeru přirovnávána k těm nejkrásnějším místům na Turecké riviéře. Centrum letoviska, soustředěné kolem pěší zóny, nabízí nepřeberné množství zábavy - restaurace, bary, kavárny a obchůdky. Návštěvníci v tomto středisku ocení výborné oblázkové pláže s křišťálově čistou vodou a vzduch provoněný pryskyřicí piniových lesů. Transfer z letiště v Antalyi trvá asi 50 minut.
  • Hotel se nachází v menší zahradě, přímo u pláže a ve vzdálenosti 35 km od mezinárodního letiště a 55 km od centra města Antalya.
  • Součástí hotelu je hala s lobby barem, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, velký bazén s dětskou částí, vnitřní bazén, několik barů a obchodů, herna, půjčovna aut. Bezdrátový internet WI-FI je v hale hotelu zdarma.
  • Pěkně zařízené standardní dvoulůžkové pokoje se 2 přistýlkami mají centrální klimatizaci, minibar, trezor, SAT-TV, telefon, koupelnu s vanou, sprchou, vysoušečem vlasů a telefonem, balkon s bočním výhledem na moře nebo do okolí. K dispozici jsou na vyžádání také rodinné pokoje se dvěma přistýlkami.
  • SPA centrum, posilovna, turecké lázně, sauna, vířivka, herna, stolní tenis, dětský klub, bowling, diskotéka, vodní skluzavky, vodní sporty na pláži, animace.
  • Oblázková pláž je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.
  • - hotel přímo u pláže- v blízkosti centra střediska- sportovní vyžití - All inclusive pro dítě zdarma!

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Turecko

19 690 Kč

Hotel KLEOPATRA DREAMS BEACH

Turecko - Turecká riviéra
18 590 Kč

Hotel AZAK

Turecko - Turecká riviéra
16 890 Kč

Hotel KLEOPATRA GÜNGÖR

Turecko - Turecká riviéra
17 990 Kč

Hotel MUZ

Turecko - Turecká riviéra
21 490 Kč

Hotel LONICERA WORLD

Turecko - Turecká riviéra
13 896 Kč

Hotel Q PREMIUM

Turecko - Turecká riviéra
Zobrazit všechny zájezdy