Hotel ALMENRAUSCH UND EDELWEISS

Německo (28 zájezdy)

Poznámky

  • Středisko Garmisch-Partenkirchen je moderní lyžařské středisko s tradicí, kde se již v roce 1936 konaly Olympijské hry a každoročně je dějištěm významných lyžařských událostí, kde měří své síly nejlepší světoví závodníci ve sjezdu a Super-G na sjezdovce Kandahár. Terény: Lyžařský areál Garmisch-Classic nabízí slunné sjezdovky, od lehkých po náročné. Můžete si vybrat mezi oblastmi Alpspitze, Kreuzeck nebo Hausberg. Posledně zmíněná oblast je ideální pro začátečníky a děti. Lyžařský areál Zugspitze (2 000-2 830 m n.m.) se stejně pojmenovaným nejvyšším vrcholem Německa (2 962 m. n. m.) nabízí kvalitní sníh s výhledy od německých a rakouských Alp až k Dolomitům a švýcarským horám. Unikátní zubačkou, která vyjíždí z centra Garmisch-Partenkirchenu, nebo lanovkou Eibsee se dostanete přímo do areálu. Cestou si užijí i nelyžaři - okružní cesta kolem Zugspitze: z Garmisch-Partenkirchenu, Grainau nebo od Eibsee se jezdí zubačkou až nahoru k ledovci. Přímo na vrcholu je půjčovna lyžařských potřeb, ale i restaurace, kde si pohodlně vychutnáte bavorské spe ciality. Na úpatí Hausbergu a Kreuzecku je několik běžeckých okruhů v celkové délce 39 km a také stopa do Grainau. V oblasti je možné využít sáňkařské dráhy v délce 9 km. Après ski: Restaurace, bary, nákupní pěší zóna se spoustou značkových obchodů, bruslařský stadion, krytý bazén, pro milovníky nočního života se nabízí v Garmisch-Partenkirchenu řada možností – např. Irish Pub, Moskito či African Lounge. Výhody: Moderní středisko s tradicí, dějiště významných lyžařských událostí. Oblast Zugspitze nabízí kvalitní lyžování od října do května. Pohodlný dojezd z ČR po dálnici téměř až do Garmisch-Partenkirchenu. Vynikající služby a lyžování. Nevýhody: Vyšší cenová náročnost, vzájemná nepropojenost oblastí na lyžích. Časově delší dojezd do areálu Zugspitze.
  • Centrálně položený hotel v klidné části města v blízkosti Marienplatz u pěší zóny.
  • Recepce, jídelna, sauna, parkoviště před hotelem. Na vyžádání garáž. Wi-Fi zdarma. Nově také výtah.
  • Dvoulůžkové pokoje typu Zugspitze s balkónem a o něco menší typu Kramer jsou s vlastním příslušenstvím, SAT TV a rádiem.  Na vyžádání též jednolůžkové pokoje typu Krokus.
  • V okolí výborné terény pro milovníky horské turistiky. Doporučujeme výjezd zubačkou či lanovkou na nejvyšší horu Německa Zugspitze (2962 mn.m.). V blízkosti hotelu jsou restaurace, bary, obchody.
  • - unikátní poloha v centru města- hotel rodinného typu

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Německo

3 120 Kč

Apartmány CHIEMGAU

Německo - Evropa
4 118 Kč
11 090 Kč
2 370 Kč

Apartmánový dům UNDINE

Německo - Německo
Zobrazit všechny zájezdy