Hotel ALOHA RESORT

Thajsko (25 zájezdy)

Poznámky

  • Skutečně tropicky vyhlížející ostrov patří díky omezené hotelové kapacitě k posledním oázám nedotčené přírody v jihovýchodní Asii. Leží v jižní části Siamského zálivu v blízkosti břehů Malajského poloostrova. Vnitrozemí je pokryto zalesněnými vrcholky hor, pobřeží je lemováno jedinečnými plážemi s nádhernou tropickou přírodou palmových hájů a bizarními žulovými skalisky, která zkušeným cestovatelům připomínají pláže na Sey chel ských ostrovech. Mezi hlavní atrakce ostrova lze zařadit opičí háj, vodopád Hin Lad, sladkovodní jezero a mořský národní park Ang Thong, který je tvořen 40 ostrůvky pokrytými romantickým deštným pralesem. Hlavním střediskem ostrova je Chaweng lemující stejnojmennou asi 5 km dlouhou pláž. Prakticky na jednom místě nabízí překrásnou pláž pokrytou jemným bílým pískem i zázemí dnes již slušně rozvinutého střediska plného restaurací, barů a obchodů. Pobřeží při této pláži je poměrně mělké a za odlivu voda na některých místech ustupuje. Druhou rychle se rozvíjející oblastí je Lamai. Pláž pokrytá hrubším pískem i přilehlé středisko jsou trochu klidnější než Chaweng, Podmínky pro koupání zde však patří k nejlepším na ostrově, zejména možnosti plavání i za odlivu. Dovolená na Ko Samui je vhodná zejména pro zájemce o klidnou dovolenou v nerušeném prostředí tropického ostrova pod kokosovými palmami. Ostrov je dostupný návazným letem z Bangkoku asi za 1 hodinu 30 minut. Transfer z letiště do hotelu trvá asi 30 minut.
  • Příjemný dvoupatrový hotel vystavěný v tropické zahradě přímo na pláži Lamai. Hotel leží na okraji střediska Lamai.
  • Hotelová hala, restaurace, bar u bazénu, bazén s mělkou dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu, hotelové trezory na recepci, přístup k internetu (za popl.).
  • Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství, klimatizaci, minibar, SAT-TV a balkon nebo terasu. Výhled na bazén nebo do zeleně.
  • Masáže, pronájem aut a motorek, vodní sporty na pláži (za poplatek). Večerní zábava v  barech a restauracích střediska Lamai.
  • Překrásná písčitá pláž Lamai leží přímo před hotelem.
  • - výhodná poloha přímo u pláže- hloubka pro plavání i za odlivu- klidnější středisko

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Thajsko

98 990 Kč
61 990 Kč
62 990 Kč
40 990 Kč

Hotel KLONG PRAO RESORT

Thajsko - Thajsko
51 990 Kč

Hotel ROYAL LANTA RESORT

Thajsko - Thajsko
73 990 Kč

Hotel CHAWENG REGENT

Thajsko - Thajsko
Zobrazit všechny zájezdy