Hotel AMANI TIWI BEACH RESORT

Keňa (19 zájezdy)

Poznámky

  • Začíná asi 20 km jižně od Mombasy, s níž je spojeno přímořským trajektem a táhne se na jih až skoro k hranicím s Tanzanií. Jeho nejkrásnější součástí je pláž Diani Beach, která je považována za jednu z nejkrásnějších pláží v zemi. Prostředí v této části pobřeží je přírodnější, exotičtější a divočejší než na severu. Hotelové areály jsou tvořeny uzavřenými celky vybudovanými uprostřed přírody. V zázemí hotelů probíhá hlavní silnice spojující Mombasu s Tanzanií. I zde najdeme osady místního obyvatelstva, které jsou však na rozdíl od severu střídány přírodními úseky bez sídelní zástavby. Pobyty v této oblasti lze doporučit zejména klientům, kteří akcentují klidnou relaxaci u bazénu a na pláži v soběstačném hotelovém areálu, který nabízí veškeré potřebné turistické služby. Mombasu a další atraktivity země lze navštívit v rámci četných výletů.
  • Hotelový resort zasazený v tropické zahradě o rozloze 20 akrů se nachází na jižním pobřeží přímo na krásné písčité pláži Tiwi. Transfer z letiště potrvá cca 90 minut.
  • Recepce, restaurace, 3 bary, kavárna, bazén, dětský bazén, dětský klub, konferenční místnost, prádelna, hlídaní dětí, WIFI, plážové osušky (zdarma), obchůdky se suvenýry, kadeřnictví, kosmetika, lékař na telefonu.
  • Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, SAT/TV, WIFI, ledničkou, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, moskytiérou, fénem, balkonem.
  • Animační programy, posilovna, plážový volejbal, tenisový kurt, potápěčské centrum PADI (za poplatek), golfové hřiště (vzdáleno 20 minut jízdy od hotelu).
  • Hotel se nachází přímo na písčité pláži Tiwi. Koupání oceánského typu.
  • -Vhodné pro rodiny s dětmi-Pokoje pro vozíčkáře-Golfové hřiště v blízkosti hotelu

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Keňa

42 479 Kč

Hotel BAOBAB BEACH RESORT

Keňa - Jižní pobřeží
41 727 Kč

Hotel LEOPARD BEACH

Keňa - Jižní pobřeží
38 061 Kč

Hotel SOUTHERN PALMS

Keňa - Jižní pobřeží
42 990 Kč

Hotel KASKAZI BEACH

Keňa - Jižní pobřeží
41 069 Kč

Hotel DIANI REEF

Keňa - Jižní pobřeží
Zobrazit všechny zájezdy