Hotel APHRODITE

Bulharsko (136 zájezdy)

Poznámky

  • NesebarLeží na malém skalnatém poloostrově spojeném s pevninou úzkou šíjí, ve vzdálenosti 5 km jižně od Slunečného pobřeží, 35 km severně od Burgasu. Má úzké, kameny dlážděné uličky, nad nimi vyčnívající dvouposchoďové dřevěné domky, starobylé kostely zdobené keramikou, opevnění, pnoucí se vinnou révu, fíkovníky. Muzejní město si uchovalo hodnotné památky z různých století. Je zapsáno do seznamu světových kulturních památek UNESCO. Původní osada byla založena v 6. století př. n. l. dórskými Řeky. Několikrát se zde vystřídalo panství byzantské a bulharské. Nová čtvrť Nesebaru roste na pevnině podél písečné pláže, asi 2 km od centra historické části města. V roce 2006 otevřen nový aquapark. V městské rezervaci jsou malebné soukromé domky se zděným přízemím a dřevěným patrem vysunutým do křivolakých uliček. Najdeme zde malé obchody, tržiště, hospůdky, přístaviště rybářských a výletních lodí. Nově vzniklá panoramatická cesta, která vede podél moře od pláže Slunečného pobřeží spojuje nový a starý Nesebar. Můžete využít minivláček, který zde jezdí. Časté pravidelné autobusové spojení se Slunečným pobřežím umožňuje využívat bohaté nabídky sportovních a zábavních služeb tohoto rekreačního komplexu. Transfer z letiště u Burgasu trvá asi 40 min.
  • Hotel se nachází u pláže v nové části městečka Nesebar. Stará část Nesebaru je vzdálena cca 2 km.
  • Menší příjemná hala, směnárna, trezory v recepci, internet, restaurace, bar s televizorem, obchod se suvenýry, dětské hřiště a menší bazén s lehátky a slunečníky na terase hotelu.
  • Pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají SAT-TV, klimatizaci, minibar, koupelnu se sprchou a balkon s bočním výhledem na moře.
  • Masáže, sauna, posilovna, stolní fotbal, půjčovna kol a široká nabídka vodních sportů na pláži.
  • Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo pod hotelem. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.
  • - příjemný hotel s bazénem- starý Nesebar nedaleko hotelu- hotel u pláže

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava ▲ Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Bulharsko

7 490 Kč

Hotel ESKADA BEACH

Bulharsko - Burgas (oblast)
15 784 Kč

Hotel GRAND HOTEL PRIMORETZ and Spa

Bulharsko - Burgas (oblast)
9 391 Kč

Hotel BEACH CLUB SERENITY BAY

Bulharsko - Burgas (oblast)
15 651 Kč

Hotel PELIKAN

Bulharsko - Burgas (oblast)
16 173 Kč

Hotel BELLEVILLE

Bulharsko - Burgas (oblast)
17 217 Kč

Hotel MARINA BEACH

Bulharsko - Burgas (oblast)
Zobrazit všechny zájezdy