Hotel BARBARA FIESA

Slovinsko (22 zájezdy)

Poznámky

  • Hotel leží v nejkrásnější zátoce slovinského pobřeží, přímo na břehu moře, obklopen zelení ve vzdálenosti asi 10 minut pěší chůze do městečka.
  • Recepce, restaurace, aperitiv bar, hotelová pláž s lehátky a slunečníky (k dispozici zdarma), krytý vyhřívaný bazén s mořskou vodou a výhledem na moře (v letních měsících uzavřen), možnosti masáží, sauna, fitness, pěkná klimatizovaná konferenční místnost. Velké parkoviště (částečně kryté) je hostům k dispozici zdarma. Wi-Fi v hotelové hale zdarma.
  • Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky jsou klimatizované, všechny mají balkon situovaný na mořskou stranu, telefon, LCD TV, minibar, možnost připojení na internet, v koupelně je fén. K dispozici je i několik pokojů typu superior pro 4 – 5 osob, které mají navíc denní pokoj s rozkládacím gaučem, další balkon a větší koupelnu.
  • Sportovní hřiště, promenáda do centra Piranu, možnosti výletů po Slovinsku a lodí do Benátek. V městečku je diskotéka, muzeum, divadlo, cyklistické stezky.
  • Před hotelem je upravená plocha na slunění se slunečníky a lehátky, vstup do vody je po schůdkách, ale jsou zde i pozvolné vstupy s drobnými kamínky až hrubým pískem vhodné i pro děti.
  • - nejkrásnější zátoka ve Slovinsku- klidné místo v blízkosti městečka- pláž přímo před hotelem

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Slovinsko

2 360 Kč

Apartmány BOHINJ

Slovinsko - Bohinj
1 680 Kč

Apartmány VITRANC

Slovinsko - Kranjska Gora
4 720 Kč

Hotel ALPINA

Slovinsko - Kranjska Gora
5 440 Kč

Hotel ŠPIK

Slovinsko - Kranjska Gora
6 640 Kč

RAMADA resort (hotel LARIX)

Slovinsko - Kranjska Gora
6 640 Kč

Alpski resort ŠPIK

Slovinsko - Kranjska Gora
Zobrazit všechny zájezdy