Hotel DOM PEDRO GARAJAU

Portugalsko (52 zájezdy)

Poznámky

  • Kdysi malá vesnička, kde si převážně zámožní cizinci pořizovali svá prázdninová sídla, se během několika let stala rezidenčním centrem, plným krásných vilek a kvalitních hotelů. Canico do Baixo nabízí klidnou dovolenou v menším středisku plném zeleně, kde zábava a vyžití mimo hotely je pouze v omezené míře. Centrum s několika obchůdky a restauracemi je od pobřeží vzdáleno cca 3 kilo metry. Pokud však zatoužíte po společnosti a nočním životě, můžete se vydat do nedalekého Funchalu, kam se taxíkem dostanete za cca 10 minut. Transfer z letiště trvá cca 15 minut.
  • Pěkný hotel se nachází na kopci, na jihovýchodním pobřeží ostrova, v půvabné vesničce Garajau s restauracemi, bary a obchody, a cca 2 km od města Canico. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka (za poplatek).
  • Hotel se skládá ze sedmi třípatrových budov, je zde recepce, hotelová restaurace, bar, obchod se suvenýry, WI-FI zdarma na recepci. V palmové zahradě se nacházejí dva bazény, lehátka na slunění zdarma k dispozici.
  • Standardní dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, SAT TV, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo do okolí.
  • Stolní tenis, vnitřní bazén.
  • Veřejná kamenitá pláž Praia do Garajau, oceněna certifikátem Modrá vlajka, se nachází cca 1 km od hotelu, přístup přes ulici a sestup po strmé stezce po útesu nebo lze využít transfer (za poplatek). Možnost pronajmutí lehátek za poplatek.

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Portugalsko

25 751 Kč

To nejlepší z Portugalska

Portugalsko - Evropa
8 990 Kč

Samostatná letenka Faro

Portugalsko - Evropa
8 490 Kč

Samostatná letenka Faro

Portugalsko - Evropa
22 990 Kč

Hotel AURAMAR BEACH RESORT

Portugalsko - Algarve
29 990 Kč

Hotel ADRIANA BEACH CLUB

Portugalsko - Algarve
22 990 Kč

Hotel LUNA FALESIA MAR

Portugalsko - Algarve
Zobrazit všechny zájezdy