Hotel SUNRISE

Vietnam (10 zájezdy)

Poznámky

  • Hlavní město provincie Khan Ha leží cca 500 kilometrů severně od Hočiminova města (Saigonu). Nha Trang má ideální polohu. Město je vystavěno podél cca 16 kilometrů dlouhého zálivu a z dalších stran je obklopeno zvedajícími se vrcholky okolních hor. Jeho turistická část s celou řadou hotelů, mezi nimiž jsou i výškové budovy, je umístěna především podél cca 8 kilometrů dlouhé písčité pláže, která je od hotelové zástavby oddělena pásem tropické zeleně, proslulou pobřežní promenádou a čtyřproudým bulvárem Tran Phu. V jižní části hotelové oblasti najdeme tzv. turistické centrum, kde je k dispozici celá řada obchůdků, restaurací, barů a další zábavy. Zdejší písečná pláž se zlatavým pískem je omývána tyrkysovými vodami Jihočínského moře, z druhé strany je pak chráněna pásem palem a další zeleně. Vstup do moře je příkrý a již po několika metrech je voda poměrně hluboká. Díky své poloze v zálivu je zdejší moře relativně klidné bez velkých vln. Odpoledne, s příchodem svěžího větru od moře, začíná být moře živější, ale nejedná se o žádný velký příboj, který by znemožňoval vstup a plavání v moři. Těm, kteří upřednostňují dovolenou uprostřed tropické přírody doporučujeme ubytování na ostrově Hon Tre, případně v hotelu Diamnod Bay, jenž se nachází na samotě cca 10 kilometrů od města. Hna Trang a jeho okolí nabízejí mnoho příležitostí k poznání. V samotném městě je významná katedrála, památka na francouzské koloniální období, najdeme zde starý historický komplex hinduistických chrámů, buddhistickou pagodu, ale také živou současnost. V okolí města a na přilehlých ostrůvcích můžeme především obdivovat nádhernou tropickou přírodu a ničím nerušený životní kolorit místních obyvatel. Letiště je od města vzdáleno cca 30 kilometrů, transfer trvá cca 60 minut.
  • Luxusní hotelový komplex sestávající ze dvou budov se nachází přímo na počátku pobřežní promenády, respektive tzv. bulváru Tran Phu. Turistické  centrum s řadou obchůdků, restaurací a zábavy je vzdáleno  cca  20 minut chůze.
  • Recepce, výtahy, internet, tři restaurace, tři bary, irský pub,  bazén s terasou na opalování, lehátky a slunečníky, business centrum, knihovna, kadeřník a butik.
  • Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny standardním nábytkem, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, TV-SAT, telefonem, minibarem, trezorem a balkonem. Standardní pokoje nemají výhled na moře, pouze na bazén.Pokoje superior mají stejné vybavení jako standardní pokoje a mají výhled na moře.
  • Wellness centrum se saunou, vířivkou, parní lázní, masážemi (za poplatek), fitness, tenisový kurt. Vodní sporty na pláži za poplatek.
  • Dlouhá a široká písečná pláž se nachází přímo před hotelem, přes pobřežní promenádu a pás zeleně. K dispozici jsou lehátka a slunečníky zdarma.
  • - výhodná poloha přímo na pobřežní promenádě- luxusní hotel- pro náročné  - lehátka a slunečníky na pláži zdarma

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Vietnam

70 491 Kč
51 690 Kč

Hotel SUNRISE

Vietnam - Vietnam
47 490 Kč

Hotel NOVOTEL

Vietnam - Vietnam
65 690 Kč

Hotel EVANSON ANA MANDARA

Vietnam - Vietnam
67 690 Kč
48 990 Kč

Hotel SEA HORSE RESORT

Vietnam - Vietnam
Zobrazit všechny zájezdy