Hotel TERRACE MAR

Portugalsko (52 zájezdy)

Poznámky

  • Malebné přístavní město, chráněno sopečnými úbočími, se nachází v jihovýchodní části ostrova. Funchal je hlavním a zároveň největším městem Madeiry. Jeho úzké dlážděné uličky zdobí historické domy s balkony, zatímco na strmých svazích nad městem jsou rozesety bílé vilky. Historické centrum města disponuje několika významnými památkami, mezi které patří například katedrála Sé z 15. století nebo pevnost Palácio de Sao Lourenco ze 16. století. Kromě památek a muzeí nabízí Funchal veškeré zázemí moderního města. K dispozici jsou nákupní centra, obchody, tržnice, restaurace, bary a tzv. lido, tj. veřejné koupaliště v podobě kamenité pláže a betonových teras se schůdky a žebříky usnadňující vstup do moře. Na samém okraji hotelové zóny, která se rozprostírá v západní části Funchalu, najdeme rovněž známou, oblázkovou pláž Praia Formosa. Transfer z letiště trvá cca 25 minut.
  • Hotel se nachází v oblíbené části hlavního města Funchal, cca 2 km od centra s obchody a restauracemi a několik minut chůze od pláže. Hotel byl v roce 2016 zrenovován a je vhodný pro rodinnou dovolenou.
  • Recepce 24 hodin, výtahy, hotelová restaurace, bar, WI-FI zdarma. Součástí hotelu je střešní bazén s terasou a s venkovní vířivkou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Z terasy je krásný výhled na Funchal a na oceán.
  • Pěkné moderní pokoje, k dispozici jsou 2 typy pokojů: studio až pro 3 osoby (dvě lůžka a přistýlka formou sofa) a s příslušenstvím je vybaveno telefonem, TV, klimatizací, fénem, trezorem, kuchyňským koutem s lednicí, mikrovlnnou troubou, minibar (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Na vyžádání lze zajistit prostornější apartmán až pro 4 osoby.
  • Za poplatek je sauna, masáže a jacuzzi. Cca 1 km od hotelu se nachází Casino.
  • Hotel se nachází cca 600 m od pláže.

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Portugalsko

25 751 Kč

To nejlepší z Portugalska

Portugalsko - Evropa
8 990 Kč

Samostatná letenka Faro

Portugalsko - Evropa
8 490 Kč

Samostatná letenka Faro

Portugalsko - Evropa
22 990 Kč

Hotel AURAMAR BEACH RESORT

Portugalsko - Algarve
29 990 Kč

Hotel ADRIANA BEACH CLUB

Portugalsko - Algarve
22 990 Kč

Hotel LUNA FALESIA MAR

Portugalsko - Algarve
Zobrazit všechny zájezdy