Hotel THREE CORNERS FAYROUZ PLAZA BEACH

Egypt (50 zájezdy)

Poznámky

  • NAŠE TIPY PRO SPRÁVNOU VOLBU ✱ přímé lety z Prahy ✱ skvělé potápění ✱ kvalitní pláže přímo u hotelů ✱ kvalitní nové hotely ✱ většina hotelů s all inclusive Marsa Alam Pořádáme zájezdy na 8, 11, 12 nebo 15 dní s přímým letem do Marsa Alam. Marsa Alam je původně malá rybářská osada a přístav na břehu Rudého moře situovaná asi 280 km jižně od Hurghady a 250 km severně od súdánských hranic. Protože území leží nedaleko od obratníku Raka, jedná se již o tropickou oblast. Víte že v době letního slunovratu zde Slunce stojí téměř v nadhlavníku a svítí na dno hlubokých studní? Proto je zde v zimním období také vyšší průměrná teplota vody a vzduchu než jinde v Egyptě a láká teplomilné rekreanty i v měsících lednu a únoru. Menší mezinárodní letiště je vzdáleno asi 65 km. V širokém okolí osady se nachází civilizací dosud málo dotčené pobřeží Rudého moře, charakteristické svými krásnými zálivy s písčitými plážemi, které jsou lemovány romantickými útesy. V moři na okrajích pláží se zpravidla nacházejí bohaté kolonie korálů a pestrobarevných ryb. Území severně od Marsa Alam směrem k mezinárodnímu letišti bylo vybráno pro vybudování nové zóny turistiky s luxusními plně soběstačnými hotelovými komplexy. Jako korálky na niti leží u jednotlivých zálivů samostatně stojící hotelové areály, které nabízejí dostatečný ubytovací luxus a přitom i klid v prostředí nenarušené pouštní oázy. Oblast doporučujeme nejen vyznavačům potápění, šnorchlování a dalších vodních sportů jako jsou windsurfing, vodní lyžování a parasailing, ale i pro seniory a rodiny s dětmi. Výhodou území jsou kvalitní příležitosti ke koupání u nádherných pláží a vynikající podmínky pro potápění ke korálovým útesům. Moře je zde průzračné a bohatý podmořský život s nádhernými barevnými korály je skutečně na dosah. V nabídce hotelových resortů samozřejmě nechybějí ani exotické výlety do pouště a hor spojené s džíp safari, jízdami na velbloudech a návštěvami beduínských stanových táborů. K dispozici jsou i klasické výlety za památkami faraonů v údolí Nilu do Luxoru a Karnaku. Transfer z letiště trvá asi 20 - 60 minut v závislosti na poloze konkrétních resortů, které leží rozptýleně na 60 km dlouhé linii pobřeží od mezinárodního letiště směrem na jih až k původní osadě Marsa Alam a na sever k městečku El Quseir.
  • Pěkný hotelový komplex se nachází přímo u pláže s korálovým útesem. V této oblasti jsou ideální podmínky pro potápění a šnorchlování. Vzdálenost od letiště Marsa Alam je cca 6 km. Hotel je vhodný pro aktivní dovolenou.
  • Hotelový komplex tvoří hlavní budova s prostorným lobby, recepcí a hotelovou restaurací, a několik patrových budov s pokoji. Je zde italská a orientální restaurace a la carte (není součástí all inclusive), bar v lobby, u bazénu a na pláži (součást all inclusive), WI-FI na recepci zdarma, internet (za poplatek), obchod se suvenýry, kadeřnictví, dětské hřiště a dětský klub (4-12 let). Uprostřed komplexu se nachází velký bazén pro dospělé (v zimě vyhřívaný) a dětský bazén. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.
  • Standardní dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, SAT TV, fénem, trezorem zdarma, varnou konvicí, minibarem (za poplatek) a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén, do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit prostornější rodinné pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti.
  • Stolní tenis, fitness, plážový volejbal; za poplatek je billiard, sauna, jacuzzi, masáže, potápěčské centrum. Animace pro děti i dospělé, diskotéka.
  • Přímo u hotelu je asi 1 km dlouhá písčitá pláž, vstup do moře je zajištěn z mola (doporučujeme boty do vody). Korálový útes začíná v blízkosti pobřeží, pak otevřené moře na koupání. Vhodné pro potápění a šnorchlování (korálové útesy v blízkosti). Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma.

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Egypt

29 717 Kč

Hotel MÖVENPICK RESORT EL GOUNA

Egypt - Hurghada (oblast)
22 597 Kč

Hotel HILTON PLAZA

Egypt - Hurghada (oblast)
18 123 Kč

Hotel ALBATROS PALACE RESORT

Egypt - Hurghada (oblast)
Zobrazit všechny zájezdy