Hotel TOPLICE

Slovinsko (22 zájezdy)

Poznámky

  • Lázně ČatežNejznámější a největší termální lázně ve Slovinsku a jedny z nejrozsáhlejších v Evropě s celkovou vodní plochou kolem 12 000 m2 se rozkládají ve vinařském kraji v blízkosti hranic nedaleko chorvatského Záhřebu. Léčivé vlastnosti termální vody byly známé již před 200 lety, kdy byly odkryty první prameny. V současné době vyvěrá v lázních Čatež 11 pramenů termální vody z hloubky 300 až 600 m s teplotou vody od 42 °C do 63 °C.V lázních se léčí: revmatické nemoci, stavy po operaci pohybového ústrojí a úrazech, neurologické nemoci a stavy po operaci rakoviny prsu. Zdravotní centrum s 24 hodinovým lékařským dozorem, třemi bazény s různou teplotou vody a vším potřebným vybavením se nachází v hotelu Čatež. Nabízí se zde různé programy - preventivní program pro seniory, program pro aktivní odpočinek, programy pro podnikatele, program na zmírnění bolesti páteře. Lázně však nejsou určeny jenom k léčení, ale i k prevenci, celkovému posílení imunity organismu a samozřejmě i k rekreaci. Venkovní termální riviéra se skládá z 10 bazénů o teplotě 26-31 °C. Naleznete zde padesátimetrový olympijský bazén s chladnější 26 °C teplou vodou určený zejména pro plavání, bazén s umělými vlnami, vířivky, tobogány, jezírka, vodopády, speciální dětský bazén s pirátským ostrovem a různými prolézačkami, bazén pro nejmenší, rychlou i pomalou řeku, zábavný park s trampolínou a další atrakce. V areálu jsou restaurace, cukrárna, minigolf, tenisové kurty. Otevřeno je celoročně. Vnitřní termální riviéra byla rozšířena na 2 300 m2, je zde bazén s vířivkami a ostrůvkem, rychlá řeka, tobogány, bazén s vlnami a dětský bazén. Teplota bazénů se pohybuje mezi 30-31 °C. Dále je k dispozici sluneční terasa, restaurace, snack bar, osm druhů sauny.
  • Komfortní hotel se zimní termální riviérou leží v centru střediska poblíž letní termální riviéry.
  • Recepce, restaurace, výtahy, tropická zahrada spojená s krytou zimní riviérou s bazény, sportovní a rekreační centrum, sauna park, salon na thajské masáže. Hlídané parkoviště.
  • Venkovní letní termální riviéra s 10 bazény s termální vodou, restaurace, obchody, prodejna suvenýrů, cukrárna, tenisové kurty, kulečník.
  • Pěkně vybavené klimatizované dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky mají sat. TV, telefon, minibar, internet. Na vyžádání jsou možné dražší suity pro rodiny se dvěma dětmi.
  • Relaxace v bazénech (zahrnuto v ceně ubytování), cykloturistika, sportovní centrum v hotelu nabízí bowling, fitness, squash, badminton, tenis, stolní tenis. Asi 10 km od lázní je golfové hřiště.
  • - ideální spojení se zájezdem k moři- relaxace a posílení imunity- sportovní centrum

Termíny

Odlet Datum příletu Dnů Strava Místo odletu Cena
Nebyly nalezeny žádné termíny

Podobné zájezdy v Slovinsko

2 360 Kč

Apartmány BOHINJ

Slovinsko - Bohinj
1 680 Kč

Apartmány VITRANC

Slovinsko - Kranjska Gora
4 720 Kč

Hotel ALPINA

Slovinsko - Kranjska Gora
5 440 Kč

Hotel ŠPIK

Slovinsko - Kranjska Gora
6 640 Kč

RAMADA resort (hotel LARIX)

Slovinsko - Kranjska Gora
6 640 Kč

Alpski resort ŠPIK

Slovinsko - Kranjska Gora
Zobrazit všechny zájezdy